Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico marki Comme des Garcons to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak rozmaryn, irys, piżmo, neroli, bergamotka, róża, kwiat cytryny, gorzka pomarańcza, cytryna, cedr i drzewo sandałowe.

Rozmaryn Irys Piżmo Neroli Bergamotka Róża Kwiat cytryny Gorzka pomarańcza Cytryna Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar

Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Recenzje Perfum

Bach_rules
Bach_rules

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony piękne, bardzo naturalnie brzmiące cytrusy wszelkiej maści, jednak z dominantą cytryny, ze słabiej zaznaczonym niż w bliźniaczym "Anbar" neroli; lekkie, niezobowiązujące, terapeutycznie radosne i pozytywne. Z drugiej strony w tym zapachu nie ma absolutnie nic więcej. Żadnej głębi, pazura, intrygującego zestawienia nut zapachowych, ewolucji faz, no nic, na czym można by nos zawiesić. To bardziej zapach niż perfumy. Niby "kolońska", niby - bo ewidentnie brakuje ziół. Trwałość 4-5 h, moc słabosilna. Należy obficie dozować.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Cafe Parfums Cafe Iced Pour Homme Hugo Boss Boss in Motion edition IV Avon Full Speed Comme des Garcons Comme des Garcons Play Ginestet Sauvignonne Clive Christian 1872 Men Hermes Eau de Pamplemousse Rose Lush Icon En Voyage Perfumes Havane pour Homme Erbario Toscano Agrumato di Costa Bath House Bergamot and  Amber