Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

dymny
cynamonowy
Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer marki Comme des Garcons to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, cynamon, benzoes, pieprz, drzewo hebanowe, drzewo gwajakowe, kadzidło, kardamon, papryczka pimento i czerwone jagody.

Ambra Cynamon Benzoes Pieprz Drzewo hebanowe Drzewo gwajakowe Kadzidło Kardamon Papryczka pimento Czerwone jagody

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer by Comme des Garcons.

Padparadscha

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Recenzje Perfum

Kage
Kage

Wbrew nutom Jaisalmer pachnie na mnie cierpkimi, roztartymi jagodami jałowca i żywicą ze złamanej gałązki.
W żaden sposób nie kojarzy mi się z orientem, jeśli już szukać religijnych konotacji to byłyby to starosłowiańskie obrzędy oczyszczania ciała i duszy dymem z jałowcowego igliwia albo okadzanie drewnianych posągów Świętowita.
Jednak Jaisalmerowi brak mocy, chciałabym aby oczyszczający rytuał się dopełnił, aby spowił mnie gęsty, żywiczny dym... a on tylko snuje się przy skórze wątłą smużką, wytraca siłę i przekształca w jałowcowo-przyprawowy olejek do kominka zapachowego, w nieinwazyjną aromatoterapię.
Co w sumie też jest fajne.

Na upartego czuję ostre papryczki, cynamon, kardamon, kadzidło i nuty drzewne - ale główne skojarzenie to owoce jałowca. Zapach jest cierpki, pikantny, suchy, przestrzenny, lekki, zapewne idealny na lato.
Potwierdzam podobieństwo do Padparadschy, która jest bardziej mydlana i miękka.

hasi
hasi

Kapitalne perfumy, moja ulubiona kompozycja z CdG.
Piękne kadziło- suche i ostre, dużo pieprzu, trochę ambry i cynamonu. Spokojna, wyważona mikstura, na mnie nie zmienia się za bardzo, ale mi to nie przeszkadza ponieważ od początku jest to piękny zapach.
Padparadashy nie znam więc o podobieństwie się nie wypowiem.
Trwałość i projekcja dobre.

estrellas_de_noche
estrellas_de_noche

Trzecie (po Avingnon i Kyoto) z wielkiej piątki kadzideł CDG - w końcu przemogłam się, pokonałam wewnętrzne opory i zaaplikowałam na rękę zawartość próbki, którą zakupiłam ostatniego lata, a potem jakoś omijałam ją. Dlaczego? Bo ilekroć wyjmowałam zatyczkę, by niuchnąć nieco zawartości, odrzucał mnie zapach kiszonych ogórków. Tak, właśnie to, co niektórzy wyczuwają w Womanity, ja zlokalizowałam w otwarciu Jaisalmer CDG (ciekawe, jaki składnik odpowiada za ten efekt).
Na szczęście po kilku sekundach kiszone ogórki ulatniają się,a dalej jest już tylko lepiej :) Pojawia się kadzidło, po czym dołączają przyprawy - suche i ostre, bardzo podobne do tych z Padparadshy Satellite.Jest pieprz i ostra papryczka,chyba też kardamon, a do tego odrobinka ambry. Przyjemna kompozycja - niewątpliwie orient, ale taki suchy i wytrawny. Z czasem pojawia się cynamon - szkoda, że tak mało (nie pogniewałabym się, gdyby było go więcej).
Był też taki moment, kiedy wyczuwałam w tych perfumach coś "zielonego" (jakby miętę) i trzeba przyznać, że to ładnie komponowało się z kadzidłem, ale były to tylko "przebłyski".
Jak na razie to dla mnie najbardziej noszalny zapach z tej serii. Początkowo "nieco ekscentryczny", z czasem łagodnieje i jakoś tak miękko układa się na skórze. Projekcja raczej umiarkowana, delikatniejsza niż w przypadku wspomnianej Padpy, ale plus za cynamon i to drewienko, które przychodzi w bazie. Całkiem miłe perfumy i powiedziałabym, że taki rzeczywiście uniseks - bez przechyłów w którąkolwiek stronę. Kto suchy, wytrawny orient lubić, powinien spróbować. Ja "jestem na TAK".)

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer by Comme des Garcons 4.19 out of 5 based on 32 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Donna Karan Black Cashmere Serge Lutens Fille en Aiguilles Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Olivier Durbano Black Tourmaline Cartier Le Baiser Du Dragon L`Artisan Parfumeur Dzongkha L`Artisan Parfumeur Tea for Two Comme des Garcons Black Hermes Hermessence Ambre Narguile Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Etro Etra Etro L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Nasomatto Black Afgano Bvlgari Black Comme des Garcons Wonderwood L`Artisan Parfumeur Timbuktu Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate