Marki » C » drzewne « Grupy

Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

rumowy
agarowy

Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia marki Comme des Garcons to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Perfumy zawierają takie składniki, jak skóra, agar (oud), rum, karo-korund, mahoń, sekwoja i opoponaks.

Skóra Agar (oud) Rum Karo-korund Mahoń Sekwoja Opoponaks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Sequoia to piękny, prawdziwie leśny zapach.
Aromat kory i igieł, słodkich żywic i kwaskowatych soków drzew.
Bardzo naturalny i bardzo noszalny. Ciepły i słoneczny - 'złota polska jesień' w lesie iglastym.

Trochę mnie rozdrażnił w samej bazie: stał się słodko-drzewny i jeszcze bardziej kwaśny.
Zdecydowanie polecam wielbicielom drzew i wszelakiego drewna :)
Ja na pewno muszę jeszcze przetestować: ta końcówka trochę dla mnie zgrzyta.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fille en Aiguilles Hermes Hermessence Ambre Narguile Lubin Idole Lubin Idole Eau de Parfum Olivier Durbano Jade Serge Lutens Ambre Sultan Oriflame M by Marcel Marongiu By Kilian Straight to Heaven M. Micallef Gaiac L`Artisan Parfumeur Tea for Two L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Comme des Garcons Hinoki Parfum d`Empire Cuir Ottoman Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Frapin 1270 Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Thierry Mugler A*Men