Marki » C » kwiatowe « Grupy

Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Comme des Garcons dla kobiet

Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Comme des Garcons dla kobiet

Comme des Garcons Series 2 Red: Rose marki Comme des Garcons to kwiatowe perfumy dla kobiet. Comme des Garcons Series 2 Red: Rose został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fran. Perfumy zawierają takie składniki, jak papryka, geranium, malina, różowy pieprz, czerwona róża, róża bułgarska i jagoda.

Papryka Geranium Malina Różowy pieprz Czerwona róża Róża bułgarska Jagoda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons Series 2 Red: Rose by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Recenzje Perfum

Dziwna róża, nie przypominająca prawdziwego kwiatu, sztuczna, słodka, zmieszana z równie syntetycznymi owocami, kojarząca się z zepsutą szminką. Na szczęście nietrwała.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons Series 2 Red: Rose marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons Series 2 Red: Rose marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict 2 Logomania David & Victoria Beckham Intimately Beckham Fresh Pink Jasmine Jardin de France Jasmine Annick Goutal Un Matin d`Orage Tsi-La Organic Fleur Sauvage Scents of Time Night Star Rothenstein Cri de Fleur Laura Ashley Magic Garden Caesars World Caesars Woman TerraNova Tuberose By Kilian Love and Tears