Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

cynamonowy
Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso marki Comme des Garcons to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kminek, kolendra, cynamon, mięta, cytryna i pachnotka.

Kminek Kolendra Cynamon Mięta Cytryna Pachnotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Versace Versace Essence Exciting Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Peppermint Menard Eau de M Soar Penhaligon`s Lily of the Valley Max Factor Le Jardin Weil Bambou Marilyn Miglin Pheromone Molinard Les Fleurs de Provance: Muguet Parfums Berdoues 1902 Lavande Rasasi Ruh Al Teeb Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier Revlon Whimsical