Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

mydlany
Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily marki Comme des Garcons to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Florence Idier. Perfumy zawierają takie składniki, jak frezja, konwalia, róża i jaśminowiec.

Frezja Konwalia Róża Jaśminowiec

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Seria I mojej ulubionej marki CgG. Lily jak sama nazwa wskazuje nie jest skomplikowaną kompozycją zapachową.Poniewaz uwielbiam konwalię baaardzo chętnie widzę ją na swojej toaletce. W składzie frezja, róża i jaśmin ale zgodnie z sugestią miejsce na tronie zajmuje konwalia. Dla miłośniczek konkretnych nut, w tym wypadku konwaliowych,jednoliniowych. Dobrze się nosi chociaż trwałość średnia. Zielony flakon już poddaje skojarzenia z zawartością. Lubię.

Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily by Comme des Garcons 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Mentafollia Yves Rocher Neonatura Elevate Guerlain Cherry Blossom Delight Lubin L`Eau Neuve Tocca Florence Molyneux Modern Quartz Avon In Bloom by Reese Witherspoon Nicolas Danila Asian Gardens CB I Hate Perfume M4 A Room With A View Lostmarch Ael-Mat ID Parfums Mei Li Intelligent Nutrients Focus