Marki » C » orientalne « Grupy

Comme des Garcons Happy Pillow Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

dymny
Comme des Garcons Happy Pillow Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Comme des Garcons Happy Pillow marki Comme des Garcons to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons Happy Pillow został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kadzidło, paczula, cedr, wetyweria, ambra, kminek i magnolia.

Kadzidło Paczula Cedr Wetyweria Ambra Kminek Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons Happy Pillow by Comme des Garcons.

Comme des Garcons Happy Pillow Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons Happy Pillow marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons Happy Pillow marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Donna Karan Chaos Fendi Asja Fendi Memo Siwa Esteban Ambre Mary Kay Affection Loewe Solo Loewe Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Paradise Il Profvmo Ambre d Or Parfumerie Generale PG04 Musc Maori Diptyque L'Eau Jardin de France Ambree Norma Kamali Incense