Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Comme des Garcons 3 Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Comme des Garcons 3 Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Comme des Garcons 3 marki Comme des Garcons to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons 3 został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są magnolia, mandarynka, papryczka pimento, bazylia, liść czarnej porzeczki i owoc muszkatołowca; nutami serca są szałwia muszkatołowa, frezja, jaśmin, dzięgiel, kardamon, kocanka, róża i pieprz; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, drzewo gwajakowe, wetyweria, kadzidło, cedr, brzoza i olibanum.

Magnolia Mandarynka Papryczka pimento Bazylia Liść czarnej porzeczki Owoc muszkatołowca

Szałwia muszkatołowa Frezja Jaśmin Dzięgiel Kardamon Kocanka Róża Pieprz

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Drzewo gwajakowe Wetyweria Kadzidło Cedr Brzoza Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons 3 by Comme des Garcons.

Comme des Garcons 3 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons 3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons 3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons 3 marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons 3 marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Iris Serge Lutens Gris Clair Christian Dior Diorella Escentric Molecules Molecule 01 Cartier La Panthere Givenchy Chypre Caresse Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Cologne Noire Atelier Cologne Trefle Pur Houbigant Fougere Royale (2010) Eau D`Italie Jardin du Poete Giorgio Armani Armani Prive Encens Satin Tom Ford Noir de Noir Frederic Malle French Lover Profumum Roma Acqua di Sale The Vagabond Prince Enchanted Forest L`Artisan Parfumeur Dzing! Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Michal Szulc Sale Perfume 01