Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Comme des Garcons 2 Silver Words Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Comme des Garcons 2 Silver Words Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

aldehydowy

Comme des Garcons 2 Silver Words marki Comme des Garcons to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Comme des Garcons 2 Silver Words został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są aldehydy, mandarynka, herbata, dzięgiel, kminek i mate; nutami serca są gałka muszkatołowa, magnolia, kolendra, cynamon, laurowiec indyjski i atrament; nutami bazy są paczula, cedr, kadzidło, ambra, labdanum i wetyweria.

Aldehydy Mandarynka Herbata Dzięgiel Kminek Mate

Gałka muszkatołowa Magnolia Kolendra Cynamon Laurowiec indyjski Atrament

Paczula Cedr Kadzidło Ambra Labdanum Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons 2 Silver Words by Comme des Garcons.

Comme des Garcons 2 Silver Words Recenzje Perfum

amanda
amanda

Świetne połączenie aldehydów z mate.To mi się podoba.
Nie ma typowej ciężkości aldehydów,a połączenie ich na jednej lini z mate nadają specyficznej świeżości i lekkości.
Jednakże nie można mówić o całkowitej lekkości zapachu.
Jest przecież również i kadzidło i wetyweria i coś z suszonego ziela(laurowiec indyjski?)
Zdecydowanie najlepiej czuję suszone aromatyczne liście.
Zapach jest lekko mydełkowaty.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons 2 Silver Words marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons 2 Silver Words marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Terre d'Hermes Chanel Egoiste Al-Rehab Abeer Al Sharq Cereus Cereus No.11 Oriflame Frey Yves Rocher Comme une Evidence Homme Paco Rabanne 1 Million Parfums 06130 Cedre Vero Profumo onda eau de parfum Smell Bent Lucy Fur Intelligent Nutrients Restore Lucy B Royal Green Fig and Vanilla Woods