Marki » C » kwiatowe « Grupy

Comme des Garcons 2 Flower Power Comme des Garcons dla kobiet

Comme des Garcons 2 Flower Power Comme des Garcons dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Comme des Garcons 2 Flower Power marki Comme des Garcons to kwiatowe perfumy dla kobiet. Comme des Garcons 2 Flower Power został wydany w 2001 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak labdanum, magnolia, jagoda, mięta, cedr, kadzidło, paczula, wetyweria i mate.

Labdanum Magnolia Jagoda Mięta Cedr Kadzidło Paczula Wetyweria Mate

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons 2 Flower Power by Comme des Garcons.

Comme des Garcons 2 Flower Power Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons 2 Flower Power marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons 2 Flower Power marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Glow Annick Goutal Eau du Ciel Jean Patou Joy Woods of Windsor True Rose Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Lys Carmin Bruno Acampora Jasmin The Crown Perfumery Co. Crown Bouquet Calvin Klein Beauty Aloha Beauty Tropical Gardenia Marilyn Miglin Four White Flowers Novaya Zarya Kuznetsky Most The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine