Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Blue Cedrat Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn

Blue Cedrat Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 5
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 2 Miałem: 1 Chcę: 2

główne akordy
drzewny
aromatyczny
cytrusowy
piżmowy
ambrowy
Zdjęcia
Blue Cedrat Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Blue Cedrat Comme des Garcons dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Blue Cedrat marki Comme des Garcons to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Blue Cedrat został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak włoska cytryna, jagody jałowca, dzięgiel, róża i cedr virginia.

Perfumowe Nuty

Włoska cytryna Jagody jałowca Dzięgiel Róża Cedr Virginia

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Cedrat by Comme des Garcons.

Ten zapach przypomina mi...  
Juniper Sling
0 nie tak

Blue Cedrat Recenzje Perfum

blueberry
blueberry

Cedrat okazał się dla mnie najmniej urodziwym zawodnikiem z niebieskiego trio CdG - z początku bardzo orzeźwiający, kwaśno-goryczkowaty (czuć wyraźnie cytrynowy sok i startą, grubą cytrusową skórę), na dodatek doprawiony gorzkim zielskiem, które sprawia, że wykrzywiam twarz w grymasie, jak bym co najmniej wypiła jakieś niedobre lekarstwo albo modny koktajl z zielonych warzyw i świeżych ziół - zbawienne dla zdrowia, ale niekoniecznie smakowite i przyjemne.

Kapryszę trochę, bo kompozycja jest poprawnie ukręcona, aromatyczna i z pewnością znajdzie fanów niesłodkich esencji, ale nie ma tu dla mnie nic ujmującego. Różane płatki są tak delikatne, że nie mają za bardzo siły przebicia (ostatecznie dla mnie nie jest to tragedia, bo za różą nie tęsknię), jałowiec zdaje się jakiś rachityczny (nie ma startu do tego w Blue Santal), a cedr... hmmm, na mojej skórze chyba zaginął w akcji, bo niemożliwe, żeby był aż tak bardzo metaliczno-cierpki. Dzięgiel i cytryna miażdżą wszystkie pozostałe składniki. Dwa dni z rzędu próbowałam okiełznać tę bestię, myśląc, że pierwsze wrażenie było czymś zaburzone, jednak po drugim spotkaniu poddałam się - nie mamy ze sobą przyjemności, więc czas kończyć tę znajomość. Blue Cedrat rekomendowałabym tylko amatorom gorzkich ziółek i soków, lubiącym chłodzące i dystansujące zapachy o niewielkiej projekcji. Ja odpadam - nosząc te perfumy, cały czas chodziłabym ze skwaszoną i niezadowoloną miną, co na pewno źle by się skończyło dla moich relacji z bliźnimi.

Nov
07
2013

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Blue Cedrat by Comme des Garcons 2.80 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Blue Cedrat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Blue Cedrat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Cedrat marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Cedrat marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Jacomo Paradox Green for Men Roberto Verino VV Man Davidoff Adventure Louis Feraud Feraud Homme Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Bell'Antonio Franck Olivier Black Touch Jacomo Art Collection by Jacomo #09 Carolina Herrera 212 Men Ice CB I Hate Perfume Patchouli Empire Marc Jacobs Bang Steve McQueen Steve McQueen Six Scents Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear

Popularne marki i zapachy: