Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Coleen X Black Coleen Rooney dla kobiet

Coleen X Black Coleen Rooney dla kobiet

Coleen X Black marki Coleen Rooney to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Coleen X Black został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i pralina; nutami serca są gardenia, róża, fiołek, lilia i malina; nutami bazy są nuty drzewne, wanilia, ambra i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Pralina

Gardenia Róża Fiołek Lilia Malina

Nuty drzewne Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coleen X Black by Coleen Rooney.

Coleen X Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coleen Rooney Coleen X Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coleen Rooney Coleen X Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coleen X Black marki Coleen Rooney. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coleen X Black marki Coleen Rooney reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Estée Lauder Pleasures Delight Kylie Minogue Showtime EDT Bath and Body Works Brown Sugar & Fig Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Deborah Frutti Rossi Mexx XX Very Wild Oriflame Divine Sensual Lili Bermuda South Water Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Love Passport Fairy Wish Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Etienne Aigner Clear Day