Marki » C » kwiatowo - wodne « Grupy

Coleen X Coleen Rooney dla kobiet

Coleen X Coleen Rooney dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

morski

Coleen X marki Coleen Rooney to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Coleen X został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cytrusy i pomarańcza; nutami serca są róża, konwalia i woda morska; nutami bazy są piżmo, paczula, cedr virginia i ambra.

Cytrusy Pomarańcza

Róża Konwalia Woda morska

Piżmo Paczula Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coleen X by Coleen Rooney.

Coleen X Recenzje Perfum

Coleen X by Coleen Rooney 4.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coleen Rooney Coleen X, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coleen Rooney Coleen X, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coleen X marki Coleen Rooney. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coleen X marki Coleen Rooney reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Bvlgari Omnia Crystalline Issey Miyake L'Eau D'Issey Une goutte sur un Petale Lanvin Oxygene Reminiscence Rem Montana Montana Blue Ella Mikao Yujin Aqua Antonio Banderas Blue Seduction Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Mazzolari Marina Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route Yves Rocher Folies de Saisons Fantaisies d'Hiver