Marki » C » kwiatowo - wodne « Grupy

Coleen X Coleen Rooney dla kobiet

Coleen X Coleen Rooney dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

morski

Coleen X marki Coleen Rooney to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Coleen X został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cytrusy i pomarańcza; nutami serca są róża, konwalia i woda morska; nutami bazy są piżmo, paczula, cedr virginia i ambra.

Cytrusy Pomarańcza

Róża Konwalia Woda morska

Piżmo Paczula Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coleen X by Coleen Rooney.

Coleen X Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coleen Rooney Coleen X, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coleen Rooney Coleen X, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coleen X marki Coleen Rooney. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coleen X marki Coleen Rooney reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain Estée Lauder Intuition Summer In Bloom Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia The Body Shop Aqua Lily Emilio Pucci Acqua 330 Les Parfums de Rosine Ecume de Rose Tous H2O Issey Miyake L`Eau d`Issey Ettore Sottsass Edition Susanne Lang Sula Lily Lotus Daisy Fuentes Dianoche Ocean Daisy Fuentes So Luxurious Prescriptives Potion