Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Watt Red Cofinluxe dla kobiet

Watt Red Cofinluxe dla kobiet

ziołowy

Watt Red marki Cofinluxe to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Watt Red został wydany w 1993 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak morela, rumianek, jaśmin i brzoskwinia.

Morela Rumianek Jaśmin Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Watt Red by Cofinluxe.

Watt Red Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cofinluxe Watt Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cofinluxe Watt Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Watt Red marki Cofinluxe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Watt Red marki Cofinluxe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Adidas Pure Lightness Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Jil Sander Sun Delight Missoni Aria Missoni Miss Sixty Miss Erox Realm Women Ella Mikao Yujin Ectasy S. Cute Sweet Amour Green Apple Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur O Boticario Glamour Donna Karan DKNY Women Summer 2010 Victoria`s Secret Enchanted Apple