Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Watt Red Cofinluxe dla kobiet

Watt Red Cofinluxe dla kobiet

ziołowy

Watt Red marki Cofinluxe to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Watt Red został wydany w 1993 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak morela, rumianek, jaśmin i brzoskwinia.

Morela Rumianek Jaśmin Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Watt Red by Cofinluxe.

Watt Red Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cofinluxe Watt Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cofinluxe Watt Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Watt Red marki Cofinluxe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Watt Red marki Cofinluxe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Glimmering The Body Shop Strawberry Perfume Oil Kerry Katona Outrageous Avon Wink Miya Shinma Sakura Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Red Avon Sweet Honesty Everlasting So...? So...? Superstar Gres Mythos Hommage a Greta Garbo Benetton Benetton Rosso Woman Fiorucci Pin Up I M Juicy