Marki » C » drzewno - szyprowe « Grupy

Watt Blue Cofinluxe dla mężczyzn

Watt Blue Cofinluxe dla mężczyzn

Watt Blue marki Cofinluxe to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia, rozmaryn, bergamotka i mięta.

Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Rozmaryn Bergamotka Mięta

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Watt Blue by Cofinluxe.

Watt Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cofinluxe Watt Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cofinluxe Watt Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Watt Blue marki Cofinluxe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Watt Blue marki Cofinluxe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Chanel Antaeus Serge Lutens Santal Blanc Annick Goutal Eau de Monsieur Yves Saint Laurent Kouros Fraicheur Carven Vetiver Roger & Gallet Vetyver Alain Delon Iquitos Kiton Kiton Men Acqua di Parma Profumo Eau de Parfum Anya`s Garden Kaffir Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Odin 03 Century