Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Poppy Wild Flower Coach dla kobiet

Poppy Wild Flower Coach dla kobiet

Poppy Wild Flower Coach dla kobiet Zdjęcia Poppy Wild Flower Coach dla kobiet Zdjęcia

Poppy Wild Flower marki Coach to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Poppy Wild Flower został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz, frezja i mandarynka; nutami serca są jaśmin wielkolistny, konwalia i brzoskwinia; nutami bazy są paczula, fiołek, irys, cedr i wanilia.

Bergamotka Różowy pieprz Frezja Mandarynka

Jaśmin wielkolistny Konwalia Brzoskwinia

Paczula Fiołek Irys Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Poppy Wild Flower by Coach.

Armani Mania

Poppy Wild Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coach Poppy Wild Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coach Poppy Wild Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Poppy Wild Flower marki Coach. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Poppy Wild Flower marki Coach reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari BLV Diptyque Tam Dao Anamor All That Matters Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme Lanvin Lanvin L`Homme CnR Create Aries Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu Cliff Richard Dream Maker Space NK Santalrosa FUBU Plush Lalique Lalique Edition Limitee 2011