Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Poppy Wild Flower Coach dla kobiet

Poppy Wild Flower Coach dla kobiet

Poppy Wild Flower Coach dla kobiet Zdjęcia Poppy Wild Flower Coach dla kobiet Zdjęcia

Poppy Wild Flower marki Coach to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Poppy Wild Flower został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz, frezja i mandarynka; nutami serca są jaśmin wielkolistny, konwalia i brzoskwinia; nutami bazy są paczula, fiołek, irys, cedr i wanilia.

Bergamotka Różowy pieprz Frezja Mandarynka

Jaśmin wielkolistny Konwalia Brzoskwinia

Paczula Fiołek Irys Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Poppy Wild Flower by Coach.

Armani Mania

Poppy Wild Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coach Poppy Wild Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coach Poppy Wild Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Poppy Wild Flower marki Coach. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Poppy Wild Flower marki Coach reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Valentino V Absolu Pino Silvestre Pino Blue Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Loewe I Loewe You Clean Wellness by Clean Harmony Jil Sander Pure Intense Dorin Un Air de Damas Jasmine Comptoir Sud Pacifique Musc Alize Berkeley Square Rose Petal Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve Byblos Cielo