Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Coach for Men Coach dla mężczyzn

Coach for Men Coach dla mężczyzn

Coach for Men Coach dla mężczyzn Zdjęcia

Coach for Men marki Coach to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Coach for Men został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Honorine Blanc. Nutami głowy są grejpfrut i mandarynka; nutami serca są petitgrain, gałka muszkatołowa i herbata; nutami bazy są paczula, mech dębowy i cedr virginia.

Grejpfrut Mandarynka

Petitgrain Gałka muszkatołowa Herbata

Paczula mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coach for Men by Coach.

Coach for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coach Coach for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coach Coach for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coach for Men marki Coach. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coach for Men marki Coach reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Luciano Soprani Just Free Gant Gant Adventure Il Profvmo Touaregh Bois 1920 Sandalo e The Etro Via Verri Vintage Limited Edition Odori Gli Odori Weil So Weil Avon Just Play for Him Giorgio Armani Cedre Olympe Creed Cuir de Russie D.S. & Durga Royal Purpure Sinfonia di Note Toujours Verts