Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miałem: 1

wodny
Coach Poppy Flower Coach dla kobiet Filmy
Coach Poppy Flower Coach dla kobiet Zdjęcia

Coach Poppy Flower marki Coach to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Coach Poppy Flower został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są cytrusy, bluszcz, czarna porzeczka i liczi; nutami serca są jaśmin, lilia wodna, róża, piwonia i malina; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i morela.

Cytrusy Bluszcz Czarna porzeczka Liczi

Jaśmin Lilia wodna Róża Piwonia Malina

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coach Poppy Flower by Coach.

Coach Poppy Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coach Coach Poppy Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coach Coach Poppy Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coach Poppy Flower marki Coach. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coach Poppy Flower marki Coach reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Wish of Love Ella Mikao Yujin Amour The Body Shop Cassis Rose Perfume Oil Accord Parfait Mirabelle & Gardenia Nina Ricci Nina Gold Edition Adolfo Dominguez U Love Live Marc O`Polo Marc O`Polo Women Oriflame The Babes Sweet Peach Jil Sander Sensual Jil Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Woman Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks Jeanne Arthes Boum Catch Me