Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miałem: 1

wodny
Coach Poppy Flower Coach dla kobiet Filmy
Coach Poppy Flower Coach dla kobiet Zdjęcia

Coach Poppy Flower marki Coach to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Coach Poppy Flower został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są cytrusy, bluszcz, czarna porzeczka i liczi; nutami serca są jaśmin, lilia wodna, róża, piwonia i malina; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i morela.

Cytrusy Bluszcz Czarna porzeczka Liczi

Jaśmin Lilia wodna Róża Piwonia Malina

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coach Poppy Flower by Coach.

Coach Poppy Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coach Coach Poppy Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coach Coach Poppy Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coach Poppy Flower marki Coach. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coach Poppy Flower marki Coach reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy L`Interdit 2003 Ralph Lauren Ralph Rocks Guerlain Cherry Blossom Fruity Harajuku Lovers Harajuku Lovers Lil` Angel Etro Vicolo Fiori mark. mark Instant Vacation Greek Isles Braccialini Braccialini Women Miller Harris Figue Amere Avon Sweet Honesty Everlasting Sage Machado Garnet & Amethyst Best Company Best Company Oriflame The Babes Sweet Peach