Marki » C » kwiatowe « Grupy

Coach Coach dla kobiet

Coach Coach dla kobiet

Miałem: 1

Coach Coach dla kobiet Zdjęcia Coach Coach dla kobiet Zdjęcia Coach Coach dla kobiet Zdjęcia

Coach marki Coach to kwiatowe perfumy dla kobiet. Coach został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są zielona mandarynka, gujawa, fiołek i lilia wodna; nutami serca są mimoza, miód, kwiat pomarańczy i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, wanilia i cedr.

Zielona mandarynka Gujawa Fiołek Lilia wodna

Mimoza Miód Kwiat pomarańczy Jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coach by Coach.

Coach Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Fantastyczny zapach!
Rewelacyjnie poprawia nastrój - nie używając przy tym cytrusów.

Coach to kompozycja dla miłośników kwiatowych aromatów. Jest lekki, ale przy tym soczysty i jakby wilgotny, świetlisty, bardzo radosny i beztroski, energetyczny. Tylko odrobinę słodki, i to naturalnie (owocowo), a nie po prostu cukrowo i sztucznie. Bardzo dziewczęcy, ale zdecydowanie nie 'tani'.

Bardzo dobrej jakości zapach na wiosnę i lato - trwały, projekcja raczej nieduża. Kompozycja według mnie dopracowana i chyba oddająca to, co chciano w niej zawrzeć: amerykański luksus. Spotkałam się jednak z komentarzami, że jak na markę tworzącą luksusowe wyroby skórzane, Coach stworzył bardzo tandetny zapach.

Stereotypowo, dla mnie te perfumy oddają ideał amerykańskiej dziewczyny: uśmiechniętej, zadbanej, wysportowanej. I nie widzę w tym nic złego. Po prostu nie każdemu to pasuje :)

Coach by Coach 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coach Coach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coach Coach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coach marki Coach. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coach marki Coach reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code for Women Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire Montana Suggestion Eau d`Or Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Il Profvmo Aria di Mare Crabtree & Evelyn Spring Rain Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Jessica McClintock Jess Egofacto Poopoo Pidoo Lili Bermuda Oleander Creed Les Floralies Crabtree & Evelyn Gardenia