Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Scent Sheer CoSTUME NATIONAL dla kobiet

Scent Sheer CoSTUME NATIONAL dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1 Ukochany zapach: 1

ozonowy

Scent Sheer marki CoSTUME NATIONAL to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Scent Sheer został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, herbata, piżmo, biała ambra, morela i hibiskus.

Jaśmin Herbata Piżmo Biała ambra Morela Hibiskus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scent Sheer by CoSTUME NATIONAL.

Scent Sheer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CoSTUME NATIONAL Scent Sheer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CoSTUME NATIONAL Scent Sheer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scent Sheer marki CoSTUME NATIONAL. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scent Sheer marki CoSTUME NATIONAL reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Magie (La Collection Fragrances) Dolce&Gabbana The One Princesse Marina De Bourbon Nuit Des Bourbon Pupa Very Flower Fiore di Tahiti Caron Montaigne Fendi Fendi 2004 Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 129 Fragonard Diamant Nicolas Danila Amazonian Gardens Roberta di Camerino Donna R Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Tender