Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Scent Sheer CoSTUME NATIONAL dla kobiet

Scent Sheer CoSTUME NATIONAL dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1 Ukochany zapach: 1

ozonowy

Scent Sheer marki CoSTUME NATIONAL to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Scent Sheer został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, herbata, piżmo, biała ambra, morela i hibiskus.

Jaśmin Herbata Piżmo Biała ambra Morela Hibiskus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scent Sheer by CoSTUME NATIONAL.

Scent Sheer Recenzje Perfum

Scent Sheer by CoSTUME NATIONAL 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CoSTUME NATIONAL Scent Sheer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CoSTUME NATIONAL Scent Sheer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scent Sheer marki CoSTUME NATIONAL. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scent Sheer marki CoSTUME NATIONAL reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Jacomo Paradox Green Yves Rocher Iris Noir Benetton B. United Woman Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Parfums Elite Miss Elite Model In Love Montana Parfum de Femme Gloria Vanderbilt Reverie JoAnne Bassett Contessa Tonatto Profumi M'oma Fragonard Murmure Max Azria BCBGirls Sexy