Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Scent Sheer CoSTUME NATIONAL dla kobiet

Scent Sheer CoSTUME NATIONAL dla kobiet

Scent Sheer marki CoSTUME NATIONAL to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Scent Sheer został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, herbata, piżmo, biała ambra, morela i hibiskus.

Jaśmin Herbata Piżmo Biała ambra Morela Hibiskus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scent Sheer by CoSTUME NATIONAL.

Scent Sheer Recenzje Perfum

Jasolcia
Jasolcia

Nie wiem czy jestem godna wystawiać tu jako pierwsza opinię ;) , bo zapach to swego czasu chyba nawet kultowy był ;)
Osobiście najbardziej lubię wersję Sheer z całej trójcy, choć każda ma indywidualny urok. Jakoś ten Scent najbardziej trafia w moje gusta. Choć klasyka też lubiłam nosić, ale też w ciągu dnia zaczął mnie męczyć i wychodziła z niego jakaś denerwująca nuta. Sheer jest cały czas lubiany przeze mnie.
Przestrzenny, jaśminowo-herbaciany, ambrowy.. prawdziwy uniseks- kameleon, tzn na kobiecie będzie bardziej kobiecy, na mężczyźnie wyjdą z tej kompozycji męskie nuty. Niektórym przeszkadza, a mnie bardzo pasuje owoc. Sprawia, że zapach jest taki soczysty, figlarny. Wczoraj w taki słoneczny wietrzny dzień Sheer zapachniał mi prawie kremem Nivea :) Nie wiem skąd wzięło mi się takie skojarzenie, bo nie jest to tego typu otulacz.
Choć wersja Sheer i na pewno zapach jest mniej intensywny od klasyka, ale wcale bym nie powiedziała, ze jest mało trwały. Znowu, tak jak odnośnie klasyka Burberry, mogę powiedzieć, że przyjemnie "towarzyszy"- nie wybija się na plan pierwszy, nie przeszkadza, a towarzyszy, jest cały dzień wyczuwalny, choć gdzieś tam w tle, czyli projekcja niezbyt duża. Dla mnie to zapach raczej na chłodniejsze lato, cieplejszą jesień, wiosnę, a w zimie znika. Zapach ponadczasowy i uniwersalny powiedziałabym.. Dobrze się czuję w uniseksach ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CoSTUME NATIONAL Scent Sheer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CoSTUME NATIONAL Scent Sheer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scent Sheer marki CoSTUME NATIONAL. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scent Sheer marki CoSTUME NATIONAL reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain Torrente L`Or de Torrente Cacharel Noa L`Eau de Parfum Amouage Amouage Homage Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Essentially Me White Blooms The Party The Garden Party Tuberose Ayala Moriel Hanami Arno Sorel Sham'n Dream Parfums 06130 Feuille de Reglisse La Prairie Life Threads Ruby Lucy B Royal Egyptian Amber and Honeysuckle