Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Scent Intense CoSTUME NATIONAL dla kobiet

Scent Intense CoSTUME NATIONAL dla kobiet

Mam: 18 Miałem: 15 Chcę: 5 Ukochany zapach: 2

Scent Intense marki CoSTUME NATIONAL to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Scent Intense został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, drzewo sandałowe, paczula, hibiskus, jaśmin, herbata i ambra krystaliczna.

Ambra Drzewo sandałowe Paczula Hibiskus Jaśmin Herbata Ambra krystaliczna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scent Intense by CoSTUME NATIONAL.

Isabey L'ambre de Carthage
Scent
Black

Scent Intense Recenzje Perfum

Lizbet
Lizbet

Dla mojego nosa jest tu przede wszystkim paczula: nie ta słodka, a raczej ta piwniczna, w tle pogniecione kwiatki hibiskusa, mała kropla drzewa sandałowego. Herbaty ani jaśminu nie wyczuwam, żywicy też tylko kropelka. Początkowo silny efekt gumy, który trochę pokornieje. Wycisza się paczulką z żywicą - zupełnie zwyczajnie, miło, ale nie oryginalnie.

Całość mroczna, uniseksowa, może nawet męska. Zapach przypomina mi gumę, czerń, jest industrialny - o ile tak można pisać o zapachu. Na pewno intryguje i jest nieszablonowy w nucie głowy i serca.

Z drugiej strony, na dłuższą metę trochę męczy. Mi klimatem bardzo przypomina Bulgari Black, czarny, industrialny, gumowy, inny, ale Blackowi nie dorasta do pięt.

Hm, trochę nie wiem, co o tym zapachu myśleć. To chyba świadczy na plus, bo jest nieszablonowy, ale mnie nie urzekł. U mnie w kategorii ani lubię ani nie lubię.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Bardzo mi się podoba, ale nie bardziej niż idealny w każdym calu klasyk. Swoją drogą fajnie połączyć globalne użycie 1, a akcenty w postaci 2giego.
Scent Intense jest oczywiście mocniejszy, rozgrzewający, z początku czuć ducha klasyka - jaśmin, herbatę, lekkie akcenty hibiskusa, ale to, co momentalnie się pojawia i rozkwita, króluje i trochę tłamsi zwiewność klasyka obecną w wersji Intense w postaci "migotania", to żywica bursztynowa. Zapach nabiera niebotycznej temperatury, na mnie robi się efekt a la żywiczna ambra, a ja ambr czy efektu ambrowego nie lubię.
Ten zapach lubię lubieniem umiarkowanym, początek fajny gdzie czuć herbatę ..., później już dla mnie jest gorzej, ale w kategorii "ambrowo" - w tym przypadku bardziej a la ambra - genialny, wyjątkowy zapach.
Jeśli chodzi o klasyka, to jest całkowicie mój i na zawsze ;)

grudzienszal
grudzienszal

Czerń flakonu zdecydowanie pasuje do tego zapachu.Nie uświadczymy tutaj herbaty,bergamotki czy jaśminu.Na mojej skórze niemal od razu wychodzi żywica bursztynowa początkowo podbita ostrą paczulą,potem przełamana drzewem sandałowym, przez co całość nabiera słodkiego charakteru. Ogromna siła wyrazu i wyjątkowa trwałość.

adaszek
adaszek

Mrok, noc, espresso, ciemny winyl, lata 60 kinematografii, damskie skórzane rękawiczki, ciemny charakter, bezbarwne fotografie, woalka pogrzebowa, żałoba, czarny kolor. Tak właśnie odbieram CNSI, mrocznie i ciemno. Początek słono-kwaśny, intesywny i mocny. Wyraźnie wyczuwalna jest czarna herbata, nasycona, długo parzona, ale wciąż świeża w swoim aromacie i smaku. Nie jest jednak już ciepła, wystygła. Łączy się z przyprawowym kardamonem. Po niedługiej chwili kompozycja się uspokaja i wysładza. Jest bardzo frapująca i zajmująca, podsycająca ciekawość. Wyraźnie wyczuwam dymną płatkową różę, na pasku testowym jej nie było, ale podczas noszenia na skórze wyraźnie się ujawniła. Jest jeszcze jedna rzecz, która nie daje mi spokoju. A mianowicie tworzy mi się w głowie obraz trawy pszenicznej z której wycieka sok zawierający chlorofil. Jest mięsiście, czuć zielony pigment ale nadal utrzymuje się doznanie słodkości. Z pełną systematycznością jak w sygnalizacji świetlnej, kompozycja umocowywuje się na bazie złożonej z dymnego drzewa sandałowego, które pachnie trochę waniliowo oraz ambry z odrobiną paczuli. Powiem Wam, że pomimo końcowego wysłodzenia wciąż równolegle idzie wyczuć coś gorzkiego. I strasznie absorbuje moją uwagę, nie dając mi spokoju. Świetny zapach do noszenia jesienią lub zimą, gdy nie ma jeszcze śniegu, ale jest już mocno chłodno, mgliście i ciemno. To taka czarna odpowiedź bez złych czynów na szarość tego świata, na jego zło i bezduszność. Tak, ta kompozycja jest zagubioną duszą tego świata. Nikt jej nie zauważa, nawet nie chce tego robić, ale niezaprzeczalnie jest ona obecna. I jej zapach też.

MrGwyn
MrGwyn

Na mnie jest taki, jak zamierzała marka- kobiecy. Mało jest cech, które dałyby efekt choćby unisexowy. Otwiera się ciepło i ambrowo. Następnie pojawia się dużo owocowego hibiskusa z lekką czarną herbatą, odrobiną jaśminu i niewielkim dodatkiem pozostałych nut. Później kompozycja kieruje się ku suszonym owocom, czym przypomniała mi o Arabie SL, ale nie są to podobne do siebie perfumy, nic bardziej mylnego. Łączy je tylko zajęcie się suszonymi owocami. Jednak w Scent Intense są to głównie morele, żurawina i nieco rodzynek. Perfumy nie wyróżniają się, są zwyczajnie przyjemne, bez żadnych przełomów i większych wrażeń olfaktorycznych.

mangos
mangos

Podobne do klasycznego Scenta. Ambra ,herbata i drzewo sandałowe to to co lubię. Za paczulą nie przepadam, ale to nie jest czysto paczulowy zapach. Nieco męskie, czasem mogą kwaśnieć na skórze, na całe szczęście nie mojej ale na mojej koleżance nieciekawie się rozwinęły. Sama bardzo lubię, wrecz uwielbiam <3

Scent Intense by CoSTUME NATIONAL 3.59 out of 5 based on 30 ratings and 6 user reviews

Zakupowe okazje

Costume National Scent Intense Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Costume National Scent Intense Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
FragranceX.com
82.44 USD
Costume National Scent Intense Perfume by Costume National, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
FragranceNet.com
84.99 USD
Costume National Scent Intense by Costume National Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
101.50 USD
NORDSTROM.com
Eau De Parfum
150.00 USD
CoSTUME NATIONAL 'Scent Intense' Eau de Parfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CoSTUME NATIONAL Scent Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CoSTUME NATIONAL Scent Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scent Intense marki CoSTUME NATIONAL. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scent Intense marki CoSTUME NATIONAL reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Satellite Padparadscha Guerlain Samsara Eau de Parfum Donna Karan Black Cashmere Ginestet Botrytis Lubin Idole Eau de Parfum Gucci Gucci pour Homme Hermes Hermessence Ambre Narguile M. Micallef Gaiac L`Artisan Parfumeur Dzongkha Diptyque Tam Dao Alexander McQueen Kingdom Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Hermes Voyage d'Hermes Parfum Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Annayake Miyako Hermes Elixir des Merveilles Loewe Loewe 7 Lubin Idole Cartier Le Baiser Du Dragon