Marki » C » kwiatowe « Grupy

Scent Gloss CoSTUME NATIONAL dla kobiet

Scent Gloss CoSTUME NATIONAL dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 3

Scent Gloss CoSTUME NATIONAL dla kobiet Zdjęcia Scent Gloss CoSTUME NATIONAL dla kobiet Zdjęcia

Scent Gloss marki CoSTUME NATIONAL to kwiatowe perfumy dla kobiet. Scent Gloss został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, orchidea i piżmo.

Róża Orchidea Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scent Gloss by CoSTUME NATIONAL.

Scent Gloss Recenzje Perfum

amanda
amanda

Różano orchideowe,takie właśnie dosłowne bez żadnej ukrytej głębii.
Myślę,że fajne w swojej prostej wymowie,dobre kiedy chce się odpocząć od zdecydowanie bardziej złożonych perfum.
Możemy zaurzyć się w tym kwietnym naprawdę ładnym duecie. Nie jakimś mdłym, bladolicym,ale orhideii i róży "z krwi i kości"

Scent Gloss by CoSTUME NATIONAL 2.50 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CoSTUME NATIONAL Scent Gloss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CoSTUME NATIONAL Scent Gloss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scent Gloss marki CoSTUME NATIONAL. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scent Gloss marki CoSTUME NATIONAL reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Yves Rocher Pur desir de Lavande Ellen Tracy Tracy Aveda Rose Attar Lalique Le Baiser Marc Jacobs Daisy Bloom DSH Perfumes Dirty Rose Jesus Del Pozo On Ella Le Jardin Retrouve Jasmin Tsi-La Organic Fiori d`Arancio Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music