Marki » C » kwiatowe « Grupy

Scent Cool Gloss CoSTUME NATIONAL dla kobiet

Scent Cool Gloss CoSTUME NATIONAL dla kobiet

lekko korzenny

Scent Cool Gloss marki CoSTUME NATIONAL to kwiatowe perfumy dla kobiet. Scent Cool Gloss został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są róża i anyż gwiazdkowaty; nutą serca jest orchidea; nutą bazy jest piżmo.

Róża Anyż gwiazdkowaty

Orchidea

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scent Cool Gloss by CoSTUME NATIONAL.

Scent Cool Gloss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scent Cool Gloss marki CoSTUME NATIONAL. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scent Cool Gloss marki CoSTUME NATIONAL reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Heure Exquise Victoria`s Secret Dream Angels Halo Yardley White Satin Jean Paul Gaultier Ma Dame Lise Watier Ivresse Monotheme Fine Fragrances Venezia Iris of Tuscany Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue M. Micallef Les 4 Saisons: Printemps Cliff Richard Miss You Nights Des Filles a la Vanille Imma Joya Shades of Dusk Starleaf