Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Scent CoSTUME NATIONAL dla kobiet

Scent CoSTUME NATIONAL dla kobiet

Scent CoSTUME NATIONAL dla kobiet Zdjęcia Scent CoSTUME NATIONAL dla kobiet Zdjęcia Scent CoSTUME NATIONAL dla kobiet Zdjęcia

Scent marki CoSTUME NATIONAL to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Scent został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Bruyere. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, hibiskus, jaśmin i herbata.

Ambra Hibiskus Jaśmin Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scent by CoSTUME NATIONAL.

Scent Intense

Scent Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Piękny zapach i można go utrafić w fajnych cenach.
Prostota, minimalizm i piękno.
I choć nie są to zabójczo trwałe nuty, to zapach na mnie bardzo, bardzo, bardzo trwały.
Cały czas mnie to zdumiewa, zachwyca, cieszy.
Zapach ma w sobie urok, biel, kremowość, czystość, ukojenie.
Piękna esencjonalna herbata z dodatkiem jaśminu, który nie wykazuje żadnych drażliwych nut, za to pięknie dopełnia herbacianość i do tego cielesność piżma.
Bardzo sensualny i zarazem seksualny.
Bardzo noszalny, komplementowany.
Nie zachwycił przy 1szym użyciu aż tak, jak zachwyca teraz.
I pachnie na mnie jak Jasmine Musk Toma Forda, co mnie bardzo cieszy, bo Scenta mam dużo jeszcze, a TF już mi się skończył.
Ford był trochę jakby bardziej chłodny, wodny nieco, ale pomimo tych nieznacznych różnic bardzo bliźniaczo wypadają :)

hasi
hasi

Zastanawiałam się, czy pisać recenzję bo nuty oddają w pełni zapach, ale całość jest tak sympatyczna i pozytywna, że postanowiłam dodać od siebie kilka słów.
Dla mnie to piękna, mocna i słodka herbata z dodatkiem jaśminu. Perfumy są super na cieplejsze pory roku, są radosne i orzeźwiające. Niby nic oryginalnego, a jednak to jedna z ładniejszych herbat w perfumach, jakie znam.
Trwałość średnia, projekcja delikatna, ale ja tam na luzie się dopsikuję. :)
Mam flakonik 30ml, bardzo fajnie wygląda i jest poręczny.
Ogółem- mało opinii, a naprawdę warto Scent przetestować- czasami w prostocie siła !

Melitele
Melitele

Ponowne testy zmieniły moje spojrzenie na ten zapach. Zupełnie inaczej go odbieram niż wcześniej.

Początkowo wydawało mi się że jest rozwodniony i nijaki.
A teraz odkryłam w nim piękną herbatę - czarną i esencjonalną, lekko osłodzoną, o delikatnym jaśminowym aromacie.

Zapach trzyma się blisko skóry i przyjemnie otula nas delikatną mgiełką.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CoSTUME NATIONAL Scent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CoSTUME NATIONAL Scent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scent marki CoSTUME NATIONAL. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scent marki CoSTUME NATIONAL reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Le Baiser Du Dragon Diptyque Tam Dao Donna Karan Black Cashmere Fendi Fendi Theorema Satellite Padparadscha Donna Karan Essence Wenge Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Etro Etra Etro Lubin Idole Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Yves Saint Laurent Nu Annayake Miyako Parfum d`Empire Ambre Russe ScentStory 24 Gold Thierry Mugler Alien Essence Absolue Giorgio Armani Mania Lubin Idole Eau de Parfum CoSTUME NATIONAL Scent Intense Ferrari Leather Essence Caron Parfum Sacre