Marki » C » orientalno - fougere « Grupy

Cyber Garden CoSTUME NATIONAL dla mężczyzn

Cyber Garden CoSTUME NATIONAL dla mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 1

winylowy
Cyber Garden CoSTUME NATIONAL dla mężczyzn Zdjęcia Cyber Garden CoSTUME NATIONAL dla mężczyzn Zdjęcia

Cyber Garden marki CoSTUME NATIONAL to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Cyber Garden został wydany w 2013 roku. Cyber Garden stworzyli Ennio Capasa i Antoine Lie. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, różowy pieprz i nuty zielone; nutami serca są winyl, geranium, szafran i liść fiołka; nutami bazy są wetyweria, paczula, opoponaks, labdanum i mech.

Bergamotka Grejpfrut Różowy pieprz Nuty zielone

Winyl Geranium Szafran Liść fiołka

Wetyweria Paczula Opoponaks Labdanum Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cyber Garden by CoSTUME NATIONAL.

Cyber Garden Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CoSTUME NATIONAL Cyber Garden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CoSTUME NATIONAL Cyber Garden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cyber Garden marki CoSTUME NATIONAL. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cyber Garden marki CoSTUME NATIONAL reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Guerlain Jicky Jean Paul Gaultier Le Male Puma Puma Man Puma Jamaica Man Chopard Heaven Alfred Dunhill Dunhill London Jean Paul Gaultier Le Male Scuba Diver La Perla Grigioperla Lucky Brand Lucky You for Men Gres Cabaret Pour Homme Alain Delon Ad Alain Delon Plus Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum