Marki » C » orientalno - fougere « Grupy

Cyber Garden CoSTUME NATIONAL dla mężczyzn

Cyber Garden CoSTUME NATIONAL dla mężczyzn

winylowy
Cyber Garden CoSTUME NATIONAL dla mężczyzn Zdjęcia Cyber Garden CoSTUME NATIONAL dla mężczyzn Zdjęcia

Cyber Garden marki CoSTUME NATIONAL to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Cyber Garden został wydany w 2013 roku. Cyber Garden stworzyli Ennio Capasa i Antoine Lie. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, różowy pieprz i nuty zielone; nutami serca są winyl, geranium, szafran i liść fiołka; nutami bazy są wetyweria, paczula, opoponaks, labdanum i mech.

Bergamotka Grejpfrut Różowy pieprz Nuty zielone

Winyl Geranium Szafran Liść fiołka

Wetyweria Paczula Opoponaks Labdanum Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cyber Garden by CoSTUME NATIONAL.

Cyber Garden Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CoSTUME NATIONAL Cyber Garden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CoSTUME NATIONAL Cyber Garden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cyber Garden marki CoSTUME NATIONAL. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cyber Garden marki CoSTUME NATIONAL reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Versace Dreamer Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Puma Puma Man Hermes Hermessence Brin de Reglisse Clive Christian X for Men Yves Saint Laurent Jazz Prestige Mark Buxton Around Midnight Alain Delon Ad Alain Delon Plus Chiemsee Revolution! Regency Cosmetics Jade East Alexa Lixfeld 003 Jean Paul Gaultier Le Male Terrible