Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Virgo for Men CnR Create dla mężczyzn

Virgo for Men CnR Create dla mężczyzn

Virgo for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Virgo for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Virgo for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Virgo for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia

Virgo for Men marki CnR Create to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Virgo for Men został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Funel. Nutami głowy są lawenda, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są wetyweria, drzewo sandałowe i eukaliptus; nutami bazy są piżmo, kadzidło i cyprys.

Lawenda Bergamotka Grejpfrut

Wetyweria Drzewo sandałowe Eukaliptus

Piżmo Kadzidło Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Virgo for Men by CnR Create.

Virgo for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CnR Create Virgo for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CnR Create Virgo for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Virgo for Men marki CnR Create. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Virgo for Men marki CnR Create reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Dolce&Gabbana D&G Masculine Annick Goutal Mandragore L`Occitane en Provence Eau des 4 Voleurs Salvatore Ferragamo Incanto Essential Pour Homme Avon U by Ungaro for Him Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Perfumer`s Workshop Samba Natural Man Remy Latour Cigar Commander The Different Company De Bachmakov s.Oliver Superior Adolfo Dominguez U Can Carlos Savina