Marki » C » kwiatowe « Grupy

Taurus CnR Create dla kobiet

Taurus CnR Create dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Taurus CnR Create dla kobiet Zdjęcia Taurus CnR Create dla kobiet Zdjęcia Taurus CnR Create dla kobiet Zdjęcia Taurus CnR Create dla kobiet Zdjęcia

Taurus marki CnR Create to kwiatowe perfumy dla kobiet. Taurus został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Funel. Nutami głowy są bergamotka, czerwony mak i kamelia; nutami serca są narcyz, imbir, heliotrop i róża; nutami bazy są piżmo i irys.

Bergamotka Czerwony mak Kamelia

Narcyz Imbir Heliotrop Róża

Piżmo Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Taurus by CnR Create.

Flower by Kenzo

Taurus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CnR Create Taurus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CnR Create Taurus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Taurus marki CnR Create. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Taurus marki CnR Create reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Sung Day Mist Frederic Malle Lipstick Rose Yves Rocher Pur desir de Lavande Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Essentially Me Classique Jalaine Gardenia DSH Perfumes Nouveau Gardenia Keiko Mecheri White Petals Marjorie Midgarden Fragrances Summersent Prince Matchabelli Luna Mystique Joya Shades of Dusk Starleaf