Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Scorpio for Men CnR Create dla mężczyzn

Scorpio for Men CnR Create dla mężczyzn

Scorpio for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Scorpio for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Scorpio for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Scorpio for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia

Scorpio for Men marki CnR Create to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Scorpio for Men został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Funel. Nutami głowy są paczula, cedr virginia i cyprys; nutami serca są petitgrain, gałka muszkatołowa i kolendra; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Paczula Cedr Virginia Cyprys

Petitgrain Gałka muszkatołowa Kolendra

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scorpio for Men by CnR Create.

Scorpio for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CnR Create Scorpio for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CnR Create Scorpio for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scorpio for Men marki CnR Create. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scorpio for Men marki CnR Create reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cereus Cereus No.5 Yves Saint Laurent Jazz L`Erbolario Tea & Cedar Hollywood Milano Hollywood Milano Man Germaine Monteil Royal Secret for Men Fabi Fabi Per Lui Iceberg The Iceberg Fragrance for Men Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Molinard Molinard Homme III Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo Creed Cuir de Russie Basile Basile Style Homme