Marki » C » « Grupy

Scorpio CnR Create dla kobiet

Scorpio CnR Create dla kobiet

tuberozowy
Scorpio CnR Create dla kobiet Zdjęcia Scorpio CnR Create dla kobiet Zdjęcia Scorpio CnR Create dla kobiet Zdjęcia Scorpio CnR Create dla kobiet Zdjęcia

Scorpio marki CnR Create to perfumy dla kobiet. Scorpio został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Funel. Nutami głowy są magnolia, białe kwiaty i Żywica; nutami serca są tuberoza, benzoes i wanilia; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i ambra.

Magnolia Białe kwiaty Żywica

Tuberoza Benzoes Wanilia

Piżmo mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scorpio by CnR Create.

Scorpio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CnR Create Scorpio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CnR Create Scorpio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scorpio marki CnR Create. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scorpio marki CnR Create reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
M∙A∙C M∙A∙C Monogram Six Scents Six Scents 4 Gareth Pugh: Diagonal Lanvin Eclat d`Arpege Bijou Collector Demeter Fragrance Pure Soap Liz Claiborne Sunrise Oriflame Voyage Voyage So Chic! Profumum Roma Ambra Aurea Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Encens Mystique Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Homage a Gabrielle Esprit Imagine for Him Novae Plus Lady Pink Jeanne Arthes Boum Honey