Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Sagittarius for Men CnR Create dla mężczyzn

Sagittarius for Men CnR Create dla mężczyzn

ziołowy
Sagittarius for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Sagittarius for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Sagittarius for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Sagittarius for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia

Sagittarius for Men marki CnR Create to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Sagittarius for Men został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Funel. Nutami głowy są lawenda, estragon i mięta; nutami serca są rumianek, geranium i galbanum; nutami bazy są kadzidło, cyprys, oregano i imbir.

Lawenda Estragon Mięta

Rumianek Geranium Galbanum

Kadzidło Cyprys Oregano Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sagittarius for Men by CnR Create.

Sagittarius for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CnR Create Sagittarius for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CnR Create Sagittarius for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sagittarius for Men marki CnR Create. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sagittarius for Men marki CnR Create reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Pal Zileri Lab i-White Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Azzaro Pure Cedrat Corine de Farme Eros Cool DSH Perfumes Piment et Chocolat Amway Ancestry Eisenberg J'ose NANADEBARY Green Esme Rene Adam's Secret Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Keiko Mecheri Paname