Marki » C » aromatyczno - owocowe « Grupy

Pisces for Men CnR Create dla mężczyzn

Pisces for Men CnR Create dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

cynamonowy
Pisces for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Pisces for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Pisces for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Pisces for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia

Pisces for Men marki CnR Create to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Pisces for Men został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Funel. Nutami głowy są czarna porzeczka, cytron i mandarynka; nutami serca są styraks i sosna; nutami bazy są drzewo sandałowe, cynamon i kminek.

Czarna porzeczka Cytron Mandarynka

Styraks Sosna

Drzewo sandałowe Cynamon Kminek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pisces for Men by CnR Create.

Pisces for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CnR Create Pisces for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CnR Create Pisces for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pisces for Men marki CnR Create. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pisces for Men marki CnR Create reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Davidoff Cool Water Game Happy Summer For Men Boucheron Boucheron Eau Legere 2006 Calvin Klein Ck One Graffiti M. Micallef Sous Le Figuier Susanne Lang Sula Champagne Sugar CB I Hate Perfume Gathering Apples Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Avon Blue Rush Intense Can Carlos Higo Marc Ecko UNLTD Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 4 Rubus Idaeus Huitieme Art Parfums Vohina