Marki » C » kwiatowe « Grupy

Pisces CnR Create dla kobiet

Pisces CnR Create dla kobiet

żółtych kwiatów
Pisces CnR Create dla kobiet Zdjęcia Pisces CnR Create dla kobiet Zdjęcia Pisces CnR Create dla kobiet Zdjęcia Pisces CnR Create dla kobiet Zdjęcia

Pisces marki CnR Create to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pisces został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Funel. Nutami głowy są jaśmin, gardenia, cyklamen i kamelia; nutami serca są narcyz i heliotrop; nutą bazy jest piżmo.

Jaśmin Gardenia Cyklamen Kamelia

Narcyz Heliotrop

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pisces by CnR Create.

Pisces Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CnR Create Pisces, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CnR Create Pisces, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pisces marki CnR Create. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pisces marki CnR Create reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Metal Jeans Women Montana Suggestion Eau Cuivree Masaki Matsushima Cherry The Different Company Osmanthus Stella McCartney Sheer Stella 2007 Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Mariah Carey Forever Lili Bermuda Lily REN Rosa Maya Sanrio Hello Kitty Diamond Edition Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Burberry Burberry Sport Ice