Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Libra for Men CnR Create dla mężczyzn

Libra for Men CnR Create dla mężczyzn

tuberozowy
Libra for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Libra for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Libra for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Libra for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia

Libra for Men marki CnR Create to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Libra for Men został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Funel. Nutami głowy są jaśmin, kardamon i cynamon; nutami serca są francuskie labdanum, tuberoza i cedr virginia; nutami bazy są wetyweria, balsam tolu i fiołek.

Jaśmin Kardamon Cynamon

Francuskie labdanum Tuberoza Cedr Virginia

Wetyweria Balsam Tolu Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Libra for Men by CnR Create.

Libra for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CnR Create Libra for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CnR Create Libra for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Libra for Men marki CnR Create. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Libra for Men marki CnR Create reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Armand Basi In Blue Cerruti 1881 Amber pour Homme Creed Original Vetiver D`Orsay Le Dandy Karl Lagerfeld Lagerfeld Men Cacharel Cacharel Pour Homme Acqua di Biella Baraja Creed Vetiver Jovan Woman April Aromatics Root Chakra Oil Smell Bent Violet Tendencies SoOud Fam