Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Libra CnR Create dla kobiet

Libra CnR Create dla kobiet

Libra CnR Create dla kobiet Zdjęcia Libra CnR Create dla kobiet Zdjęcia Libra CnR Create dla kobiet Zdjęcia Libra CnR Create dla kobiet Zdjęcia

Libra marki CnR Create to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Libra został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Funel. Nutami głowy są hiacynt, orchidea i cyklamen; nutami serca są melisa, kocanka, ylang-ylang, goździk (roślina) i narcyz; nutami bazy są piżmo, ambra, fasolka tonka i wanilia.

Hiacynt Orchidea Cyklamen

Melisa Kocanka Ylang-ylang Goździk (roślina) Narcyz

Piżmo Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Libra by CnR Create.

Libra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CnR Create Libra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CnR Create Libra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Libra marki CnR Create. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Libra marki CnR Create reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Joop! Muse Rance 1795 Rouge Ineke Evening Edged In Gold Ralph Lauren Lauren Style Tocca Cleopatra Amouage Eau d`Amouage Donna Karan DKNY Women Limited Edition The Party The Garden Party Wistaria Rasasi Al Lulu Al Aswad Gres Cabotine Moon Flower Nikos Sculpture Delicate Fleur Queen Latifah Queen of Hearts