Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Gemini for Men CnR Create dla mężczyzn

Gemini for Men CnR Create dla mężczyzn

ziołowy
Gemini for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Gemini for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Gemini for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Gemini for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia

Gemini for Men marki CnR Create to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Gemini for Men został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Funel. Nutami głowy są lawenda, grejpfrut i mięta; nutami serca są francuskie labdanum, dzięgiel i liść laurowy; nutami bazy są wanilia i anyż gwiazdkowaty.

Lawenda Grejpfrut Mięta

Francuskie labdanum Dzięgiel Liść laurowy

Wanilia Anyż gwiazdkowaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gemini for Men by CnR Create.

Gemini for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CnR Create Gemini for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CnR Create Gemini for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gemini for Men marki CnR Create. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gemini for Men marki CnR Create reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Lorenzo Villoresi Spezie biehl parfumkunstwerke eo02 Xerjoff Uden s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men Lili Bermuda 64 West Gendarme 7 Sinful Scents Vanity D.S. & Durga Coriander Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Nickel Eau Maximum Etat Libre d`Orange Sex Pistols Eden Classic Rapport