Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Gemini for Men CnR Create dla mężczyzn

Gemini for Men CnR Create dla mężczyzn

ziołowy
Gemini for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Gemini for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Gemini for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Gemini for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia

Gemini for Men marki CnR Create to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Gemini for Men został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Funel. Nutami głowy są lawenda, grejpfrut i mięta; nutami serca są francuskie labdanum, dzięgiel i liść laurowy; nutami bazy są wanilia i anyż gwiazdkowaty.

Lawenda Grejpfrut Mięta

Francuskie labdanum Dzięgiel Liść laurowy

Wanilia Anyż gwiazdkowaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gemini for Men by CnR Create.

Gemini for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CnR Create Gemini for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CnR Create Gemini for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gemini for Men marki CnR Create. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gemini for Men marki CnR Create reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Comptoir Sud Pacifique Ecume de The B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Gendarme 7 Sinful Scents Vanity The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes O Boticario Carpe Diem Demeter Fragrance Always Energetic Yachtsman Zanzibar Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Michel Germain Deauville pour Homme Demeter Fragrance Gingerale Nejma Puro Zara Zara Man