Marki » C » orientalno - fougere « Grupy

Capricorn for Men CnR Create dla mężczyzn

Capricorn for Men CnR Create dla mężczyzn

karmelowy
Capricorn for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Capricorn for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Capricorn for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Capricorn for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia

Capricorn for Men marki CnR Create to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Capricorn for Men został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Funel. Nutami głowy są cytron, mandarynka i grejpfrut; nutami serca są paczula, brazylijskie drzewo różane i karmel; nutami bazy są piżmo, ambra, kadzidło i wanilia.

Cytron Mandarynka Grejpfrut

Paczula Brazylijskie drzewo różane Karmel

Piżmo Ambra Kadzidło Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Capricorn for Men by CnR Create.

Capricorn for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CnR Create Capricorn for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CnR Create Capricorn for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Capricorn for Men marki CnR Create. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Capricorn for Men marki CnR Create reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Cerruti CerrutiSi Puma Flowing Man Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Pierre Cardin Bleu Marine Pour Lui Bugatti Bugatti Homme Mila Schön Mila Schön Lui Nobile 1942 Aqua Nobile Yves Saint Laurent Jazz Prestige Montale Sliver Aoud Fragrances of Ireland Patrick Black Phoenix Alchemy Lab Dorian Jeanne Arthes Ice Breaker