Marki » C » orientalno - fougere « Grupy

Capricorn for Men CnR Create dla mężczyzn

Capricorn for Men CnR Create dla mężczyzn

karmelowy
Capricorn for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Capricorn for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Capricorn for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia Capricorn for Men CnR Create dla mężczyzn Zdjęcia

Capricorn for Men marki CnR Create to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Capricorn for Men został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Funel. Nutami głowy są cytron, mandarynka i grejpfrut; nutami serca są paczula, brazylijskie drzewo różane i karmel; nutami bazy są piżmo, ambra, kadzidło i wanilia.

Cytron Mandarynka Grejpfrut

Paczula Brazylijskie drzewo różane Karmel

Piżmo Ambra Kadzidło Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Capricorn for Men by CnR Create.

Capricorn for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CnR Create Capricorn for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CnR Create Capricorn for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Capricorn for Men marki CnR Create. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Capricorn for Men marki CnR Create reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hugo Boss Boss in Motion Carolina Herrera 212 Sexy Men Antonio Banderas Blue Seduction Joop! Joop! Homme Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Jean Patou Patou pour Homme Joop! Wolfgang Joop Yves Saint Laurent Jazz Prestige Jo Malone Amber & Lavender Charriol Charriol Men Luciano Soprani Luciano Soprani Amouage The Library Collection Opus II