Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cancer CnR Create dla kobiet

Cancer CnR Create dla kobiet

Cancer CnR Create dla kobiet Zdjęcia Cancer CnR Create dla kobiet Zdjęcia Cancer CnR Create dla kobiet Zdjęcia Cancer CnR Create dla kobiet Zdjęcia

Cancer marki CnR Create to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cancer został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Funel. Nutami głowy są zielone jabłko i mięta; nutami serca są przyprawy, akacja i geranium; nutami bazy są piżmo, irys i ambra.

Zielone jabłko Mięta

Przyprawy Akacja Geranium

Piżmo Irys Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cancer by CnR Create.

Cancer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CnR Create Cancer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CnR Create Cancer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cancer marki CnR Create. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cancer marki CnR Create reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Must II La Perla Shiny Creation La Prairie Midnight Rain Ghost Ghost Betty Barclay Betty Barclay Women No 3 Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Joop! Joop! Thrill Woman Ghost Luminous Kanebo Milano Collection 2009 Eau de Parfum Voluspa Corsica Arno Sorel Sham'n Love Sugababes Tease