Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

V for Women Clive Christian dla kobiet

V for Women Clive Christian dla kobiet

V for Women Clive Christian dla kobiet Zdjęcia V for Women Clive Christian dla kobiet Zdjęcia

V for Women marki Clive Christian to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. V for Women został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są bergamotka, kolendra, rumianek, czerwone jagody i brzoskwinia; nutami serca są gardenia, jaśmin, neroli, lawenda, kwiat pomarańczy, róża, pieprz, heliotrop i liatra; nutami bazy są skóra, paczula, drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra, labdanum, piżmo, benzoes, olibanum i miód.

Bergamotka Kolendra Rumianek Czerwone jagody Brzoskwinia

Gardenia Jaśmin Neroli Lawenda Kwiat pomarańczy Róża Pieprz Heliotrop Liatra

Skóra Paczula Drzewo sandałowe mech dębowy Ambra Labdanum Piżmo Benzoes Olibanum Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about V for Women by Clive Christian.

Beloved

V for Women Recenzje Perfum

V for Women by Clive Christian 3.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clive Christian V for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clive Christian V for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum V for Women marki Clive Christian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu V for Women marki Clive Christian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Givenchy Only Givenchy Max Mara Le Parfum Esteban Patchouli Baldinini Baldinini de Nuit Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Yves Rocher Cantate Max Azria BCBGirls Star Juliette Has A Gun Not A Perfume Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret Jeanne Arthes CO2 Pour Femme Donna Karan DKNY Golden Delicious