Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

V for Women Clive Christian dla kobiet

V for Women Clive Christian dla kobiet

V for Women Clive Christian dla kobiet Zdjęcia V for Women Clive Christian dla kobiet Zdjęcia

V for Women marki Clive Christian to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. V for Women został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są bergamotka, kolendra, rumianek, czerwone jagody i brzoskwinia; nutami serca są gardenia, jaśmin, neroli, lawenda, kwiat pomarańczy, róża, pieprz, heliotrop i liatra; nutami bazy są skóra, paczula, drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra, labdanum, piżmo, benzoes, olibanum i miód.

Bergamotka Kolendra Rumianek Czerwone jagody Brzoskwinia

Gardenia Jaśmin Neroli Lawenda Kwiat pomarańczy Róża Pieprz Heliotrop Liatra

Skóra Paczula Drzewo sandałowe mech dębowy Ambra Labdanum Piżmo Benzoes Olibanum Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about V for Women by Clive Christian.

Beloved

V for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clive Christian V for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clive Christian V for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum V for Women marki Clive Christian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu V for Women marki Clive Christian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Omnia Amethyste Roberto Cavalli Roberto Cavalli Mexx Mexx Waterlove Man Yllozure Yllozuria Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer Fine Fragrances & Cosmetics Tweed Carolina Herrera 212 Splash 2008 Agent Provocateur Diamond Dust Edition Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil Sergio Tacchini Precious Pink Eisenberg Back To Paris Nobile 1942 Ponte Vecchio W