Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

No1 Imperial For Women Clive Christian dla kobiet

No1 Imperial For Women Clive Christian dla kobiet

No1 Imperial For Women marki Clive Christian to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, No1 Imperial For Women został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są owoce i przyprawy; nutą serca jest kwiaty; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Owoce Przyprawy

Kwiaty

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No1 Imperial For Women by Clive Christian.

No1 Imperial For Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clive Christian No1 Imperial For Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clive Christian No1 Imperial For Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No1 Imperial For Women marki Clive Christian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No1 Imperial For Women marki Clive Christian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cacharel Noa Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Shaik Chic Shaik No 30 Eau Jeune Eau Jeune Double Je Dorin Un Air de Damas Jasmine CnR Create Aries CnR Create Capricorn Sergio Tacchini Precious Pink Roberto Capucci Opera III Chloe Love Barbara Orbison Pretty Woman Christina Aguilera Royal Desire