Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

No. 1 Clive Christian dla mężczyzn

No. 1 Clive Christian dla mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 2

żółtych kwiatów
No. 1 Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia No. 1 Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia No. 1 Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia No. 1 Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia No. 1 Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia No. 1 Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia No. 1 Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia No. 1 Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia No. 1 Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia No. 1 Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia

No. 1 marki Clive Christian to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. No. 1 został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są lima, mandarynka, grejpfrut, kardamon, gałka muszkatołowa, papryka, kminek i dzięgiel; nutami serca są konwalia, róża, jaśmin, irys, ylang-ylang i heliotrop; nutami bazy są cedr virginia, drzewo sandałowe, wetyweria, wanilia, fasolka tonka, ambra i piżmo.

Lima Mandarynka Grejpfrut Kardamon Gałka muszkatołowa Papryka Kminek Dzięgiel

Konwalia Róża Jaśmin Irys Ylang-ylang Heliotrop

Cedr Virginia Drzewo sandałowe Wetyweria Wanilia Fasolka tonka Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 1 by Clive Christian.

Christopher Dicas Eau de Parfum
Amouage Gold pour Homme

No. 1 Recenzje Perfum

kjgeneral
kjgeneral

To prawdziwe perfumy. Nie żadne tam jakieś (kanapeczki) EDT. Stężenie wkładu zapachowego przekłada się tu i na trwałość, i na moc, i na jakość użytych ingrediencji, wreszcie na ich dobór i bogactwo. Czy tak tworzyło się pachnidła sto, dwieście lat temu, nim nastała epoka lekkich, niewymagających, niedrogich wód toaletowych dla masowego odbiorcy? Wierzę, że tak.
Zgadzam się z przedmówcą, że choć dedykowane są panom, pachną co najmniej uniseksowo, a są fazy, że i z lekkim przechyłem w stronę pań.
Ponoć, żeby perfumy były piękne, muszą mieć dobrą bazę. Ta jest wyjątkowa, gęsta, balsamiczna, słodkawa i nieco organiczna, znakomicie wyważona, żaden składnik nie dominuje kompozycji, choć momentami wydaje się, że pierwsze skrzypce grają piżmo, ambra i drzewo sandałowe. Baza jest świetnie wyczuwalna od pierwszych chwil po aplikacji i utrzymuje się naprawdę długo (12+). Na jej tle podziwiamy mistrzowski spektakl gry delikatnych, ale wyraźnie obecnych nut kwiatowych: jaśmin jest wyraźny, nieco mniej konwalia, róża, heliotrop, czuć maślaność korzenia irysa. Nut cytrusowych z otwarcia nie czuję w ogóle, może są dodane w ilości symbolicznej, natomiast czuć delikatnie przyprawy, kminek, kardamon, gałka, papryka nawet zdaje się szczypać w skórę zaraz po aplikacji.
Zgadzając się z przedmówcą, nie wyobrażam sobie noszenia CC No. 1 na co dzień, to zapach na specjalne okazje - oświadczyny, ślub, wizytę w banku, gdy chcemy zrobić wrażenie w celu uzyskania miliardowego kredytu, zakup rolls royce'a, awans na prezesa dużej, świetnie prosperującej firmy, koronacja na króla i ewentualnie wybór na papieża ;)

agat1969
agat1969

Zapach przepiękny.
Ma wszystko co cenię w perfumach, tzn. znakomitą kompozycję, wspaniałe parametry użytkowe.

Skład jaki podaje producent jest oszałamiający.
W zapachu tym nie sposób wyczuć coś sztucznego, same najlepsze składniki. Ciężko mi ten zapach do czegoś porównać z czym by mi się kojarzył.
Nie ma takiej rzeczy, sytuacji .

Nie znam też, do tej pory , żadnego innego podobnego zapachu, do którego mógłbym porównać CC-nr 1.
Dla mnie to przebogaty orientalny, taki pałacowy zapach.

Z wymieszania tych składników dla mnie powstała kompozycja typowo uniseksowa mimo, ze zapach polecany jest Panom.
Zresztą podobnie jest w przypadku kompozycji dla Pań (to też wg. mnie zapach uniseksowy).

Zapach polecam do noszenia tylko wieczorem , na specjalne okazje.

Oczywiście, parametry jakościowe tego zapachu są znakomite. Trwałość ponad 12 godzin, projekcja wyraźna, ale nie nachalna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clive Christian No. 1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clive Christian No. 1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 1 marki Clive Christian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 1 marki Clive Christian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Givenchy Pi Chanel Coco Mademoiselle Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy Ajmal Dahn Al Oudh Nudra Diesel Only The Brave Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Sonoma Scent Studio Tabac Aurea Profumum Roma Fumidus Ramon Molvizar Black Cube