Marki » C » « Grupy

C for Women Clive Christian dla kobiet

C for Women Clive Christian dla kobiet

tuberozowy
C for Women Clive Christian dla kobiet Zdjęcia

C for Women marki Clive Christian to perfumy dla kobiet. C for Women został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, kolendra, koniak, narcyz, geranium i aksamitka; nutami serca są jaśmin, tuberoza, róża, fiołek, osmantus, paczula, skóra, kadzidło, ylang-ylang i kwiat pomarańczy; nutami bazy są wetyweria, piżmo, ambra, wanilia, fasolka tonka i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mandarynka Kolendra Koniak Narcyz Geranium Aksamitka

Jaśmin Tuberoza Róża Fiołek Osmantus Paczula Skóra Kadzidło Ylang-ylang Kwiat pomarańczy

Wetyweria Piżmo Ambra Wanilia Fasolka tonka Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C for Women by Clive Christian.

C for Women Recenzje Perfum

Głównie wyczuwam jaśmin i tuberozę – kwiaty są ciężkie, dość słodkie, lekko odurzające, w bazie sporo ambry.

Całość jest klasycznie piękna i elegancka, ale niestety odrobinę nudna. Nie wyróżnia się niczym specjalnym od innych "biało - kwiatowych" zapachów – poza astronomiczną ceną. Trwałość bardzo dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clive Christian C for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clive Christian C for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C for Women marki Clive Christian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C for Women marki Clive Christian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Serge Lutens Ambre Sultan Profumum Roma Santalum Tremendous Tremendous Demeter Fragrance Pure Soap Ulric de Varens Varens Original Patchouli Chic Demeter Fragrance La Vida Latina Saguaro Cactus Profumum Roma Oxiana Keiko Mecheri Cuir Cordoba John Varvatos Artisan Black Nautica Regatta Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Mazzolari Musk