Marki » C » « Grupy

C for Women Clive Christian dla kobiet

C for Women Clive Christian dla kobiet

tuberozowy
C for Women Clive Christian dla kobiet Zdjęcia

C for Women marki Clive Christian to perfumy dla kobiet. C for Women został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, kolendra, koniak, narcyz, geranium i aksamitka; nutami serca są jaśmin, tuberoza, róża, fiołek, osmantus, paczula, skóra, kadzidło, ylang-ylang i kwiat pomarańczy; nutami bazy są wetyweria, piżmo, ambra, wanilia, fasolka tonka i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mandarynka Kolendra Koniak Narcyz Geranium Aksamitka

Jaśmin Tuberoza Róża Fiołek Osmantus Paczula Skóra Kadzidło Ylang-ylang Kwiat pomarańczy

Wetyweria Piżmo Ambra Wanilia Fasolka tonka Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C for Women by Clive Christian.

C for Women Recenzje Perfum

Głównie wyczuwam jaśmin i tuberozę – kwiaty są ciężkie, dość słodkie, lekko odurzające, w bazie sporo ambry.

Całość jest klasycznie piękna i elegancka, ale niestety odrobinę nudna. Nie wyróżnia się niczym specjalnym od innych "biało - kwiatowych" zapachów – poza astronomiczną ceną. Trwałość bardzo dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clive Christian C for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clive Christian C for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C for Women marki Clive Christian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C for Women marki Clive Christian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kilimangiaro Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2008 Yves Rocher Fraise Vera Wang Look Six Scents Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood Van Gils VG V Demeter Fragrance Pure Soap Rubino Cosmetics Room 726 Red Jacques Bogart Bogart Pour Homme Nautica Regatta Laurence Dumont Charmes Secrets: Nuit Sensuelle Sorelle Fontana IF Jeans