Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

1872 Men Clive Christian dla mężczyzn

1872 Men Clive Christian dla mężczyzn

1872 Men Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia 1872 Men Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia 1872 Men Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia 1872 Men Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia 1872 Men Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia 1872 Men Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia 1872 Men Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia

1872 Men marki Clive Christian to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Nutami głowy są galbanum, grejpfrut, lima, bergamotka, mandarynka, petitgrain, ananas, brzoskwinia, lawenda, rozmaryn, pieprz i gałka muszkatołowa; nutami serca są cyklamen, szałwia muszkatołowa, frezja, nagietek i jaśmin; nutami bazy są cedr virginia, paczula, olibanum, francuskie labdanum, ambra i piżmo.

Galbanum Grejpfrut Lima Bergamotka Mandarynka Petitgrain Ananas Brzoskwinia Lawenda Rozmaryn Pieprz Gałka muszkatołowa

Cyklamen Szałwia muszkatołowa Frezja Nagietek Jaśmin

Cedr Virginia Paczula Olibanum Francuskie labdanum Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1872 Men by Clive Christian.

1872 Men Recenzje Perfum

Prorok
Prorok

Monumentalny , wytworny , ponadczasowy , arystokratyczny , zielony , kwiatowo - ziołowy cytrusowiec .
Cena - jak to u Clive`a Christiana zwala z nóg - ponad 700 zł za 30 ml perfum .
Zapach niewątpliwie kierowany do dojrzałych i zamożnych męzczyzn - co najmniej 30 + , do eleganckiego stroju .
Świetnie sprawdzi się wiosną , a w biurze cały rok .
Niesamowicie wydajny i trwały - 10-12 h , z bardzo mocna projekcją przez pierwsze 2-3 godziny , potem stonowany , ale wciąz bez problemu wyczuwalny przez otoczenie na wyciągnięcie ramion .
Czuć wspaniała jakośc , wręcz przepych użytych skladnikow . Pachnie obłędnie i na wskroś naturalnie .
Wytrawny , cierpki , gorzkawy , klasyczny aromat - ale nie wali dziadem
Woń idealna dla wytwornego gentlemana w garniturze od Brooks Brothers i najnowszym modelu Mercedesa.
Powinien przypaśc do gustu miłośnikom takich pachnideł jak Creed Green Irish Tweed , Creed Royal Water , Creed Neroli Sauvage , Zegna Sicilian Mandarin, Zegna Italian Bergamot , Houbigant Fougere Royale , Armani Prive Vetiver Babylone , Frederic Malle Cologne Indelebile , Frederic Malle Bigarade Concentree , Tom Ford Neroli Portofino .
Reasumując powinien przypaśc do gustu milośnikom zapachow , ktore okreslilbym jako " high end citrus - green - herbal aromatic "

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clive Christian 1872 Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clive Christian 1872 Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1872 Men marki Clive Christian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1872 Men marki Clive Christian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum Creed Tabarome Maison Francis Kurkdjian Oud Loewe Loewe 7 By Kilian Straight to Heaven Amouage Amouage Epic Man Amouage Memoir Man Thierry Mugler A*Men Pure Havane Creed Aventus Amouage The Library Collection Opus V Amouage Honour Man Christian Dior Fahrenheit Absolute Comme des Garcons Wonderwood Tom Ford Grey Vetiver Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Chanel Bleu de Chanel Yves Saint Laurent M7 Frapin L`Humaniste Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore