Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

1872 Men Clive Christian dla mężczyzn

1872 Men Clive Christian dla mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 2

1872 Men Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia 1872 Men Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia 1872 Men Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia 1872 Men Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia 1872 Men Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia 1872 Men Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia 1872 Men Clive Christian dla mężczyzn Zdjęcia

1872 Men marki Clive Christian to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Nutami głowy są galbanum, grejpfrut, lima, bergamotka, mandarynka, petitgrain, ananas, brzoskwinia, lawenda, rozmaryn, pieprz i gałka muszkatołowa; nutami serca są cyklamen, szałwia muszkatołowa, frezja, nagietek i jaśmin; nutami bazy są cedr virginia, paczula, olibanum, francuskie labdanum, ambra i piżmo.

Galbanum Grejpfrut Lima Bergamotka Mandarynka Petitgrain Ananas Brzoskwinia Lawenda Rozmaryn Pieprz Gałka muszkatołowa

Cyklamen Szałwia muszkatołowa Frezja Nagietek Jaśmin

Cedr Virginia Paczula Olibanum Francuskie labdanum Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1872 Men by Clive Christian.

1872 Men Recenzje Perfum

1872 Men by Clive Christian 4.33 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clive Christian 1872 Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clive Christian 1872 Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1872 Men marki Clive Christian. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1872 Men marki Clive Christian reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Bijan Bijan Wicked for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Diptyque Oyedo Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia Fresh Citron de Vigne Guerlain Habit Rouge Sport Kenzo Power Cologne Acorelle Lotus Bambou Amway Opportune Calypso Christiane Celle Homme