Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Mam: 10 Miałem: 16 Chcę: 8 Ukochany zapach: 1

pikantny
ozonowy
Simply Clinique Clinique dla kobiet Zdjęcia

Simply Clinique marki Clinique to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Simply Clinique został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Raymond Matts. Nutami głowy są melon i białe kwiaty; nutą serca jest soja; nutami bazy są białe piżmo, wanilia i nuty drzewne.

Melon Białe kwiaty

Soja

Białe piżmo Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Simply Clinique by Clinique.

City Jungle
DKNY Delicious Delights Cool Swirl
Oxygene

Simply Clinique Recenzje Perfum

Nan
Nan

Nigdy nie mogłam zrozumieć, czemu zapach ten uchodzi za kontrowersyjny i dziwaczny. Dla mnie jest bardzo przystępny, milusiński i puchaty. Wdzięczył się do mnie tak długo, że w końcu musiałam go kupić, nie opierałam się zresztą zbytnio, bo byłam i jestem bardzo nieodporna na jego urok. Lubię zapachy, w których poszczególne nuty nie wybijają się zbytnio ponad inne, są dobrze zmieszane, stanowiące całość. Simply taki właśnie jest. Ciepły, miękki jak kocie futerko, otulający jak kaszmirowy sweterek. Czułam się w nim wspaniale, szczególnie w cieplejszej porze roku, co jest może trochę zaskakujące, bo opis sugeruje, że to zimowy otulacz. Otóż właśnie nie – to wiosenny, a nawet letni otulacz. Nigdy, ani przez chwilę mnie nie zmęczył swoją obecnością. Czułam się w nim bardzo kobieco, może nawet kobietkowato, chociaż wcale nie jest infantylny. Dawał mi szczerą radość z noszenia go. Dawał to właściwe słowo, bo to kolejny, zdecydowanie nietuzinkowy zapach, którego już nie ma na rynku. Nie mogę tego Clinique wybaczyć. Nie jestem fanką ich perfum, więc tym bardziej, widząc setny flanker Happy na półce, zgrzytam zębami ze złości.

chjena
chjena

Jednoskładnikowa legenda, która po głębszej analizie okazała się skrywać więcej nut niż tylko soję. Archetyp mlecznego, czystego zapachu, zawierającego w sobie nie tylko piżmo i soję, ale także świeżego melona, charakterystycznego raczej dla wakacyjnych perfum, letnich zapachów. Mimo delikatności, cielesności trochę drażniący w nos, jakby pikantny? Czy soja bywa pikantna? Wszak większości - w tym mi - kojarzy się wyłącznie z tanim zamiennikiem białka mięsnego...

Ta odsłona Clinique ma swoich fanów, bardzo długo chciałam ją przetestować, flakon wpadł w moje ręce niezwykłym przypadkiem - w łazience u znajomego - i wiem, że należy go polecać wyłącznie osobą lubującym się w klimatach nude. Niby perfumy, ale jednak zapach ciała, udaję, że niczym się nie spryskałam. Na mnie nie robi to większego wrażenia, wobec tego mogę odetchnąć z ulgą i przestać poszukiwać próbek do przetestowania.

Felicja
Felicja

Dziwne były, do innych niepodobne. Lubiłam je tylko w upalne lato. Sama soja? Na pewno nie... Czułam w nich wiatr, wodę, arbuz i anyż i zimne mleko sojowe właśnie.

Mam taki letni smakołyk na upały: kawa espresso ze szczyptą anyżu zagryzana zimnym arbuzem. Przy takim deserku przypominają mi się te perfumy.

Buraska
Buraska

Niesamowite, że jednoskładnikowe perfumy mogą mieć tak niejednoznaczny zapach zwłaszcza, że taki efekt daje soja. Czuję nuty wodne,świeżość kwiatów i nut zielonych i jeszcze sól morską. Wspaniały zapach. Nie rozumiem, dlaczego tak wielka ilość perfum o wyróżniających się, niepowtarzalnych zapachach zostaje wycofywana. Przykre.

amanda
amanda

Nawet i z samej soji jak widać można stworzyć interesujący zapach.Ciekawe,czyżby tam nic innego więcej nie było?.
Pachnie trochę jak egzotyczne owoce i kwiaty rodem z pięknej dalekiej wyspy. Orzeszki,mleczko,owszem też jak najbardziej.
Jest ciepły,aksamitny,daje taką nieskrępowaną radość,luz.
Kojarzy mi się z jakimś Oceanem,Morzem Karaibskim,coś z tych sielskich klimatów.
Jest prosty jak nazwa wskazuje,ale to tak jak w życiu,czasem niewele potrzeba by poczuć wiatr we włosach.
Bardzo fajny,spokojny do użytku na codzień,ale z pewnością nie z kategorii ładnych nudnych.

Savanoja
Savanoja

Nie rozumiem dlaczego takie perfumy zostają wycofywane... Niby nic wielkiego, a jednak uniwersalne, komfortowe i bezpieczne bo absolutnie nie inwazyjne. To świetna propozycja na te dni, gdy nic innego nam do głowy nie przychodzi albo chcemy odpocząć od zdecydowanych aromatów.
Simply są spokojnie soczyste, delikatnie mleczne, niezbyt słodkie a jednak zdecydowanie kobiece. Mają w sobie jakąś nieokreśloną radość, optymizm i zrównoważenie. Ja czuję jakieś owoce i nutkę pikantności. To taka świeżość z gatunku ani nie morskiej, ani zielonej. Jeśli już to raczej delikatnie kwiatowa, jak podmuch wieczornego, letniego wiatru.
Szkoda że prawdopodobnie już ich nie kupię.

Izabela
Izabela

Zgadzam się z opinią, że to piękne perfumy. Lekkie, linearne, bezpieczne.
Nie dadzą się do niczego porównać. Czuć w nich mleczko sojowe, ale jestem przekonana, że to nie wszystkie składniki.
Mogłabym powiedzieć, że są lekkie i ciepłe zarazem, chociaż są bardzo delikatne.
Pasują do każdej okazji, gdzie chcemy mieć na sobie delikatny zapach, ale żeby był bardzo bezpieczny zapach.

vertigo
vertigo

Kocham Simply!
To kolejny zapach, o którym marzyłam, odkąd został wprowadzony na rynek. Jednak zdobyłam dwie butelki dopiero niedawno, już po jego wycofaniu ze sklepów.

Uwielbiam go za to, że jest tak wyjątkowy. NIC, absolutnie nic co znam (i pewnie czego nie znam) nie pachnie tak jak Simply. Nie ma nawet żadnego dalekiego podobieństwa.

Zapach jest prosty, zupełnie linearny. Jednak sam aromat jest trudny do określenia ... Nie wiem jak pachną orzeszki (fasolki?) sojowe. Simply pachnie jednocześnie ciepło i świeżo. Dlatego nadaje się an każdą porę roku.
Ma w sobie słodycz i ciepło mleka (sojowego?) oraz świeżość, powietrze i mnóstwo wody, jak arbuz. Są takie momenty i dni, że pachnie jak anyż, albo bardzo rozwodniona sambuca.
Mleczko arbuzowo-anyżowe. Hmm ...

Kojarzy mi się z wakacjami nad Morzem Śródziemnym, mimo że nie pachnie cytrusami ani kwiatami, ani morzem. Białe lniane ubrania, jacht, delikatny ciepły wiatr.
Coś jednocześnie luksusowego i skromnego.

Zapach bliskoskórny, średnia trwałość - około 4-5 godzin.

Jest gładki, zmysłowy, spokojny, serdeczny.
Nowoczesny i naturalny.
Flakonik to arcydzieło - piękne, ciężkie matowe szkło.

SKARB, który przepadł.

Simply Clinique by Clinique 3.39 out of 5 based on 28 ratings and 8 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clinique Simply Clinique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clinique Simply Clinique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Simply Clinique marki Clinique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Simply Clinique marki Clinique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Guerlain Samsara Eau de Parfum Donna Karan Black Cashmere Lancome Magie Noire Christian Dior Dior Addict Alexander McQueen Kingdom Christian Dior Poison Hermes Elixir des Merveilles Lolita Lempicka Si Lolita Chloe Chloe Narcisse La Prairie Silver Rain Torrente L`Or de Torrente Guerlain Mahora Gloria Vanderbilt Vanderbilt Laura Biagiotti Roma Guerlain Shalimar Priscilla Presley Indian Summer Bvlgari BLV Notte Pour Femme Estée Lauder Sensuous Noir