Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Happy in Bloom 2015 Clinique dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

wodny
Happy in Bloom 2015 Clinique dla kobiet Zdjęcia

Happy in Bloom 2015 marki Clinique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Happy in Bloom 2015 został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są Śliwka, owoce, nuty zielone i nuty wodne; nutami serca są konwalia, mimoza i frezja; nutami bazy są białe drewna, piżmo i ambra.

Śliwka Owoce Nuty zielone Nuty wodne

Konwalia Mimoza Frezja

Białe drewna Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Happy in Bloom 2015 by Clinique.

Happy in Bloom 2015 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clinique Happy in Bloom 2015, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clinique Happy in Bloom 2015, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Happy in Bloom 2015 marki Clinique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Happy in Bloom 2015 marki Clinique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Delices L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Roberto Verino Mellow Rochas Reflets d'Eau de Rochas Trance Essence Whyte Rabbit Esprit Celebration for Her Oilily Lucky Girl Jacques Fath Yin Imperial Voluspa Green Datura Sage Machado Jade & Topaz Victoria`s Secret Sweet Temptation Dorin Roses des Vents Ouest