Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clinique Happy in Bloom Clinique dla kobiet

Clinique Happy in Bloom Clinique dla kobiet

żółtych kwiatów

Clinique Happy in Bloom marki Clinique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Clinique Happy in Bloom został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak frezja, mimoza, białe drzewa, Żółta śliwka i konwalia.

Frezja Mimoza Białe drzewa Żółta śliwka Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clinique Happy in Bloom by Clinique.

Clinique Happy in Bloom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clinique Clinique Happy in Bloom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clinique Clinique Happy in Bloom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clinique Happy in Bloom marki Clinique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clinique Happy in Bloom marki Clinique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clarins Par Amour Toujour Salvatore Ferragamo Incanto Charms Sonia Rykiel Rykiel Woman Hot ! Juicy Couture Juicy Couture Oriflame Delice Mary Kay Bella Belara Jacques Fath Yin s.Oliver Casual Women Ella Mikao Yujin Ectasy Halloween Halloween Kiss Sexy O Boticario Linda So...? So...? Shop until u drop