Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clinique Happy To Be Clinique dla kobiet

Clinique Happy To Be Clinique dla kobiet

wodny
kakaowy

Clinique Happy To Be marki Clinique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Clinique Happy To Be został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są gruszka i nuty wodne; nutami serca są jaśminowiec, bez, hibiskus i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i kakao.

Gruszka Nuty wodne

Jaśminowiec Bez Hibiskus Róża

Drzewo sandałowe Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clinique Happy To Be by Clinique.

Clinique Happy To Be Recenzje Perfum

adarca
adarca

Świeży, apetyczny, aromatyczny, optymistyczny zapach. Ja wyczuwam pomarańcze(nie ma w składzie) z wanilią i soczystą, niezbyt słodką gruszką,doprawioną kakao wśród wodnych nut przynoszących orzeźwienie. Hibiskus, bez i jaśmin tworzą piękną aurę bajkowego ogrodu. Na lato, niezobowiązujący, codzienny, przyjemny, poprawiający nastrój- faktycznie działa. Do lekkiej sukienki i sportowych ubrań również. Jakość świetna, trwałość też. Ładnie rozkwita na skórze.
Kojarzą się z energiczną, młodą, ciepłą, radosną kobietą, w markowych, beżowych dresach, pakującą do samochodu walizki męża i dzieci, wyjeżdżających na wakacje.
Dla miłośniczek świeżych i ciepłych owocowych nut.

garygarfild
garygarfild

przyjemnie swiezy, cieplo-zimny, kojacy
doskonaly na letnie dni

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clinique Clinique Happy To Be, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clinique Clinique Happy To Be, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clinique Happy To Be marki Clinique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clinique Happy To Be marki Clinique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Rockin' Rio Aqaba Jewels of Blu Gilles Cantuel Flowers Nina Ricci Nina Gold Edition Acqua di Genova Silver John Richmond John Richmond Eau de Parfum Boadicea the Victorious Alluring Celine Dion Pure Brilliance Parfums Berdoues 1902 Violette Amway Sun Dapples Dorin Roses des Vents Ouest Oriflame Sun