Marki » C » kwiatowe « Grupy

Clinique Happy Summer Spray Clinique dla kobiet

Clinique Happy Summer Spray Clinique dla kobiet

Miałem: 1

Clinique Happy Summer Spray marki Clinique to kwiatowe perfumy dla kobiet. Clinique Happy Summer Spray został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut i białe kwiaty.

Grejpfrut Białe kwiaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clinique Happy Summer Spray by Clinique.

Clinique Happy Summer Spray Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clinique Clinique Happy Summer Spray, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clinique Clinique Happy Summer Spray, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clinique Happy Summer Spray marki Clinique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clinique Happy Summer Spray marki Clinique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Elizabeth Taylor Black Pearls Tom Tailor Bodytalk Woman Guerlain Cherry Blossom Oscar de la Renta Oscar Summer Paul Sebastian Casual Alfred Sung Always Les Parfums de Rosine Parfums Rose Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa M. Micallef Les 4 Saisons: Printemps Voluspa Enfleurage Keiko Mecheri Mogador