Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clinique Happy Smile Click Clinique dla kobiet

Clinique Happy Smile Click Clinique dla kobiet

Clinique Happy Smile Click marki Clinique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Clinique Happy Smile Click został wydany w 1998 roku. Clinique Happy Smile Click stworzyli Jean-Claude Delville i Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są pomarańcza, indyjska mandarynka, Śliwka, czerwony grejpfrut, jabłko i bergamotka; nutami serca są orchidea, frezja, konwalia i róża; nutami bazy są mimoza, lilia, magnolia, ambra i piżmo.

Pomarańcza Indyjska mandarynka Śliwka Czerwony grejpfrut Jabłko Bergamotka

Orchidea Frezja Konwalia Róża

Mimoza Lilia Magnolia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clinique Happy Smile Click by Clinique.

Clinique Happy Smile Click Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clinique Clinique Happy Smile Click, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clinique Clinique Happy Smile Click, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clinique Happy Smile Click marki Clinique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clinique Happy Smile Click marki Clinique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Celine Versace Bright Crystal Exte J`S Exte Woman Parfums Pergolese Paris Pergolese Jessica McClintock Silk Ribbons Prescriptives Calyx Perry Ellis Perry Ellis for Women Faconnable Faconnable pour Elle Jeanne Arthes Sur Un Nuage Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat Strenesse Strenesse Gabriele Strehle Fiorucci Pin Up I M Funny