Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clinique Happy In Bloom Clinique dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

żółtych kwiatów
Clinique Happy In Bloom Clinique dla kobiet Zdjęcia

Clinique Happy In Bloom marki Clinique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Clinique Happy In Bloom został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak frezja, mimoza, ambra, piżmo, zielone liście, Żółta śliwka i konwalia.

Frezja Mimoza Ambra Piżmo Zielone liście Żółta śliwka Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clinique Happy In Bloom by Clinique.

Clinique Happy In Bloom 2013

Clinique Happy In Bloom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clinique Clinique Happy In Bloom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clinique Clinique Happy In Bloom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clinique Happy In Bloom marki Clinique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clinique Happy In Bloom marki Clinique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Perla Shiny Creation Mexx Mexx pure Life Woman Avon Pur Blanca Blush Marks and Spencer Autograph Blush Jardin de France Diamondra Victoria`s Secret Pear Glace Marc de la Morandiere Thiara Eisenberg I Am Roberto Capucci Nuance InStyle Sex in The City Sexy Sugababes Touch Bath House Feeling Gorgeous