Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clinique Happy In Bloom 2011 Clinique dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

kwaśny
wodny

Clinique Happy In Bloom 2011 marki Clinique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Clinique Happy In Bloom 2011 został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są Śliwka, nuty owocowe, nuty zielone i nuty wodne; nutami serca są frezja, konwalia i mimoza; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Śliwka Nuty owocowe Nuty zielone Nuty wodne

Frezja Konwalia Mimoza

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clinique Happy In Bloom 2011 by Clinique.

Clinique Happy In Bloom 2011 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clinique Clinique Happy In Bloom 2011, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clinique Clinique Happy In Bloom 2011, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clinique Happy In Bloom 2011 marki Clinique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clinique Happy In Bloom 2011 marki Clinique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Byblos Anna Sui Secret Wish Fendi Fantasia Fendi Escada Sunny Frutti Puma Puma I`m Going Woman Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Benetton Energy Woman Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Burberry Burberry Summer Women 2009 Lili Bermuda Petals Alta Moda Sweet Heart Mary-Kate and Ashley Olsen South Beach Chic