Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clinique Happy In Bloom 2011 Clinique dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

kwaśny
wodny

Clinique Happy In Bloom 2011 marki Clinique to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Clinique Happy In Bloom 2011 został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są Śliwka, nuty owocowe, nuty zielone i nuty wodne; nutami serca są frezja, konwalia i mimoza; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Śliwka Nuty owocowe Nuty zielone Nuty wodne

Frezja Konwalia Mimoza

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clinique Happy In Bloom 2011 by Clinique.

Clinique Happy In Bloom 2011 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clinique Clinique Happy In Bloom 2011, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clinique Clinique Happy In Bloom 2011, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clinique Happy In Bloom 2011 marki Clinique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clinique Happy In Bloom 2011 marki Clinique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore Eau de Toilette Fendi Fantasia Fendi Elizabeth Arden Sunflowers Roxy Roxy L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Cologne The Body Shop Cassis Rose Perfume Oil Mojo Be Sexy Oriflame Elvie So...? So...? On the beach Popy Moreni Popy Moreni de Fete Lise Watier Folies Neiges Katy Perry Purr